Jazdenie autobusom

Príspevok v téme: Jazdenie autobusom
janka-12

Ahojte prosim o radu neviem ako sa vola ta fobia ze strach zo znemoznenia ze sa strapnim nikdy som s autobusom nejzadila a dostala som studenstku karticku a co mam mu ju dat a povedat tam a co? sakra aj so socialnou fobiou a este 1 rok ochh pomoc prosim a naspat ako co ked si popletiem busy som strasne gramblava a hanbim sa nastupit a vsetci sa budu smiat ze neviem jazdit autobusom povedze kroky prosim vdaka

brumbrum

ale v pohode je co ta trapi. Kazdy ked robi nieco po prvykrat tak sa citi trosku trapne lebo nevie ako postupovat. To je ako ked niekedy boli telef. budky ja som ich tiez prvykrat nevedela pouzit a saskovala som. Neboj vela ludi sa uz strapnilo viac ci menej pri roznych inych situaciach a prezili to. Ak nieco nevies pytaj sa ludi okolo. Na staniciach ci autobusovych, zeleznicnych vela ludi zmatkuje najma ak casto necestuju. A nehovoriac o letiskach. Ked si zvyknuta chodit casto peso alebo autom tak je normalne ze nevies co ako. Priprav sa aj nato ze nie vsetci soferi su benevolentni voci neznalosti ludi a niesu ochotni radit. Narazis aj na soferov debilov. Najma ti mladi robia mudrych zo seba. Ale zalezi to od povahy cloveka.

demy

Nitra bola len priklad, to nehovor prosím :D lebo ak tam necestuješ a bus tade nechodi, bolo by to trapne :D a *ty, sorry za chybu

demy

Pokial tato tema neni fejk, tak prosím ťa nerob z takychto veci vedu..vyjdes po schodoch povies kam chces ist, ak si dieťa alebo študent povieš že študentsky do Nitry napriklad na kartu a uvidiš tam pri šoferovi taku skrinku kde sa priklada ta karta, tam ju položiš, vyjde ti listok, povieš Ďakujem a ideš si sadnut. Dievča, toto je problem? Čo ti budeš robiť v živote? :) Pride ine veci, ťažšie, že nad týmto sa už ani nezamyslíš.
BTW, ludi naokolo vačšinou moc nezaujimaju taketo kraviny, aj keby sa ti niečo nepodari napr., nezavisly cestujuci sa pozrie, drzi to 5 sekund v hlave, pozrie do okna a uz na to ani nepomysli