Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Laserová operácia očí. Kam?

Príspevok v téme: Laserová operácia očí. Kam?
Marek2112

Zdravím, budúci rok by som chcel ísť na laserovú operáciu očí. Mám dioptrie niečo cez -4. V rýchlosti som si vygúglil 4 kliniky, NeoVizia.sk, Excimer.sk, Oftum.sk a Cornea.sk

Ceny nesledujem, lebo neviem ktoré služby v konkrétnej klinike sú zhodné so službami v ostatných klinikách, tak neviem čo môžem porovnať. Zaujímajú ma však skúsenosti a referencie od konkrétnych ľudí čo absolvovali operácie v týchto klinikách. Moc by mi to pomohlo. Ďakujem.

tomas90

Ahoj Marek my doma mame skusenost s klinikou veni vidi v Bratislave. Sestra tam bola a mala tiez problem s dalekozrakostou a neviem presne ale mala nieco medzi -2 az -3. Chvalila doktora Potockeho ktory uz spravil zevraj viac nez 20 000 operacii a udajne je fakt frajer. Pri dalekozrakosti si mozes vybrat tusim viac moznosti, neviem presne uz ako to je ale mozes si to nastudovat tu veni-vidi.sk

kikina:)

mama bola na CMO BRATISLAVA. je spokojná. Milí personál, pekné prostredie a celkom dobré ceny. Operovali ju na šedý zákal, čo je iné ako dioptrie ale nič nemení na veci ako sa tam cítila. Prišli sme, obuli návleky ( čo je úplne perfektné, že tam sestrička ti tie návleky obuje, nemusíš sa ani ohnúť - chválim ) usadili nás do miestnosti so sedačkami...chvilku jej kvapkali do očí, potom odišla na operáciu, za pár minút bola hotová..chvílku sme museli ešte sedieť, dostali sme kávičku alebo čaj a išli domov...oko mala zalepené ešte, ale na večer sme už museli odlepiť, lebo od operácie po kontrolu sa počas dňa kvapká každé 4 hodiny ( mimo noci - ale to si už nepamätám presne ).

No a vo vnutri sály jej obliekli plášť, lahla si na stôl, hlavu jej prikryli len oko ostalo vonku no a trvalo to pár sekúnd. Mala strach ale vraj nič necítila. Dokonca ju sestrička držala za ruku :)

Proste chvála a ešte raz chvála !

Jediný problém vidím v tom, že na operáciu sa ide po schodoch hore. Nemajú výťah a po operácii so zalepeným okom ideš dole, čo nie je moc príjemné. Neviem si predstaviť, kto si dá operovať obe oči naraz a má ich zalepené...alebo starší ľudia či kto má problém s nohami tak tie schody sú problém...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Laserová operácia očí. Kam? - Fórum - ZDRAVIE.sk