Neskutočne zamilovaná do nového telocvikára

Príspevok v téme: Neskutočne zamilovaná do nového telocvikára
gabifre

Ani neviem kde mam zacat... No zacalo to tym ze sme sa dozvedeli ze budeme mat noveho telocvikara.. Dlho som cakala od niekoho odpoved kto nim bude.. Ked som to zistila nepripadal mi nijak zaujimavy proste obycajny ucitel.. Ked som si ale zacala prezerat fotky ako vyzera nieco ma obarilo.. Zacal sa mi hrozne pacit ..

No problem zacina az teraz. Dnes ako viete bol prvy skolsky den. Kedze som videla jeho fotky tak som stale bol v tom ze vyzera tak.. Ked sne cakali na chodbe a on sa ta ukazal prislo mi ZLE .. Stale som sa nanho musela pozerat ci uz v skole alebo kul.dome..

Neviem vysvetlit aky je to pocit nedokazem nic zjest... a aj ked chcem tak to vyhodim alebo odlozim.. Raz si odkusnem a hned mam ten pocit.. Zacnem znovu nanho mysliet a pri pohlade nanho si hovorim ako mozem toto jest citim sa proste ako by som mu nesiahla ani po clenky akoby som bola vzduch...

Dnes som nic nejedla uz od piatej ... Zjedla som akurat jednu palacinku aj z toho mi nebolo dobre.

Pri pomysleni na to ze vo stvrtok mame s nim telocvik tam sa mi chce vracat sam. V dobrom slova zmysle...

Som nervozna a pomyslenie ze by som ho niekedy neuvidela v skole... Chcem tam byt stale a uz sa nevratit proste stale hp potrebujem mat na ociach...

Neviem co mam s tym robit... Ma cca 26 rokov ..trener pohode "chalan".. Proste bere nas ako kamosov chova sa k nam uplne inak uz len asi tym ze je mlady a rozumie nam:)

Prosim Vas o pomoc.. Niesom ziadna 12 rokov stara pubertiacka.. Seriozne..

noacoze

No a co o nom vies ma nejaku frajerku alebo je free? Mozno ny si dal povedat nie? :) mozno sa mu aj ty pacis nebolo by na tom nic zle... nieje to velky vekovy rozdiel.

gabifre

Tak sice som uz v pohode stale mi pripada neskutocne neodolatelny ;P dost zavidim spoluziackam..:) hlavne to ako sa s nim v pohode bavia no lenze ja som bola vzdy taka ze radcej pomaly ako zas nieco vyviest ;D chcem sa s tym uz konecne zmierit ale ked ho vidim zas ma to zacne chytat...

LMarika

Je to len okuzlenie - zalubenost. Vacsine ludi sa to nestane castejsie ako 2x za zivot, vyplynulo to z vyskumu. Skutocna laska je o niecom inom. Mozno niektore tvoje rovesnicky tento isty pocit prezivaju, ked sa pozeraju na plagat Neymara a na futbalove zapasy z MS nahrate na videokazetach - ale vedia, ze ho nikdy nebudu mat. Moja teta (toho casu 48-rocna) bola v tvojom veku takto "buchnuta" do Karla Gotta a ja zase do jedneho americkeho herca. No a co? Toto proste k puberte neodmyslitelne patri a nech ta teda aspon tesi mysliekna, ze si prave zistila, ze je tvoja sexualna orientacia v najlepsom poriadku :) Byt zalubena do niekoho, koho nemozes mat a zmierit sa s pocitom, ze ho sice nemozes mat, ale je krasne sa nanho a na jeho fotky aspon pozerat a pocut jeho hlas, je pre tvoj vek typicke a urcite lepsie, ako keby si sa mala zalubit do nejakeho kurevnika z diskoteky a nechat sa od neho nabuchat - rodicia by ta zabili :) Bud rada, ze je to tak, ako to je. Vychutnavaj si ten pocit, ked sa nanho mozes pozerat (pozerat sa - to predsa nie je zakazane) a byt v jeho pritomnosti. Uzivaj si ten pocit, ked si mozes pozerat jeho fotky, ale nikdy sa nepokusaj zvadzat ho! Zmier sa proste s tym, ze si buchnuta do niekoho, koho nemozes mat a hotovo. Apropo - keby si bola napriklad do takeho Neymara, tak by si ho nikdy nestretla osobne. Az o dva roky odchadzas zo skoly? Moja zlata, do siedmich mesiacov ta to prejde.

gabifre

Sice uz zacinam jest ale aj tak som a zostanem znechutena ked nanho myslim ani neviem a nechapem preco ked sa mi tak strasne paci...

poradim

jemineeee, ani som to necitala, stacil iba nadpis. Neboj sa zajtra vam daju v skole tolko uloh ze uz nebudes mysliet na sprostosti

gabifre

Ja naozaj neviem čo to je prečo vždy mna musi toto stretnut... Naozaj neviem či mam predlženu pubertu a som zamilovana do každeho druheho..!