Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svrbenie pokožky

Príspevok v téme: Svrbenie pokožky
dddddddddd

Zdravím už zhruba mesiac ma svrbí koža na stehnách najmä z vnútornej strany,pod kolenami na lýtkach pod rebrami aj na intímnych partiách.Mám sem tam aj také maličké červené bodky ale nie len tie ma svrbia.Nemáte niekto skúsenosti čo by to mohlo byť?Zaujímavosťou je že ma to svrbí najmä doma.Akonáhle idem niekam von ani raz sa nepoškrabem ale neviem či to nebude tým, že si to menej všímam.A taktiež to nikto okrem mňa v rodine nemá.

Severka

a nemáš na niečo alergiu?? Či svrab?? Alebo nejakú iné kožné ochorenie?? Môže to byť aj vnútorný problém. Čo ja viem. Niečo so žlčníkom, ochorenie štítnej žľazy, alebo decifit nejakého vitamíny či minerálu. Neviem, mne svrbelo a akoby po mne chodili mravce išla som sa do krvi doškriabať a mala som málo horčíka, draslíka a sodíka.

Najlepšie choď k lekárovi a spraví ty krvné testy a uvidíš kde je problém. Môže byť aj psychický.

jeden problém, veľa príčin a jedno riešenie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svrbenie pokožky - Fórum - ZDRAVIE.sk