Pomôže mi psycholog, alebo čo mám robiť aby som nanho zabudla?

Príspevok v téme: Pomôže mi psycholog, alebo čo mám robiť aby som nanho zabudla?
janka1985198

ja fakt neviem čo so sebou, nechcem aby ste mi písali, že som sprostá, najivná, lebo nie som. Pred dvoma rokmi som sa rozišla s chlapom, po tom čo som zistila že ma klame, podvádza, boli sme spolu len pár mesiacov. Nebol to môj prvý vzťah, pred tým som mala 2 trojročné vzťahy, jasné prvý mesiac dva bolo ťažkých ale postupne som sa dala do poriadku, a už ma bývalí netrápili.Pred dvoma rokmi som spoznala chlapa do ktorého som sa veľmi zaľúbila, veľmi dobre som sa pri nom cítila, uplne bol zo mna niekto iný ked som bola s ním, ale jasné po tom, čo som prišla nato, že ma klame a podvádza som sa s ním rozišla. Od toho momentu som ho nekontaktovala, aj ked mi on napíše, ja neodpíšem, ked ho stretnem nekomunikujem s ním, ale to čo je vo mne vnútri je niečo strašné.... každú chviľku myslím nanho, ked ho stretnem v meste nedám mu na javo, čo cítim, som chladná proste robím sa ako keby sme sa ani nepoznali, ale v tom momente ked ho zbadám, normálne cítim ako keby do mna vstúpilo šťastie ( je to blbosť, ale to sú moje pocity, ktorých sa chcem konečne zbaviť a neviem ako.). Mám veľa kamarátok, záľub, nesedím doma, bola som s kamoškami na dovolenke, chodím cvičiť, na jazyky, zabávať sa ale v mojej mysli je len on. Ja naozaj neviem ako sa z toho dostať, nech robím všetko možné aj nemožné, nejde to....

llucia

Presne takto som bola na tom aj ja,no ja som sa "odľúbila" po 1 a pol roku .. Raz to prejde samo,možno ak príde niekto lepší,ale možno aj skôr... Možno ho raz ešte aj znenávidíš,viem že 2 roky je dlhá doba,ale nechaj tomu voľný priebeh a čas,žiaden psycholog ti nepomôže ... :) Casom to prejde.. :) Držím palce!!

hurhaj11

ale co by to bolo nemozne, netreba hned na vsetkeho psychologa pokracuj v ignorovani urcite ho to neskutocne serie, viem nejde o to ale aj tak potesi nie? =) pride dalsi co ta zaujme nic sa neboj