Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrube crevo?

Príspevok v téme: Hrube crevo?
pajka54

Ahojte. Viem ze musim k lekarovi ale chcem sa predtym aj popytat tu a za odpovede dakujem.pred 2rokmi som mala neskutocne bolesti pri zaludku a aj dole.pocit neuplneho vyprazdnenia.neustale nutkanie na wc.zistili mi helycobactera pylori.silne ATB ho z mojho tela vyhnali lebo pri dalsich testoch sa ukazalo ze je prec.par mesiacov dobre a bolesti sa vratili.vsetko este horsie a intenzivnejsie.do toho krv v stolici.neustale nafukovanie,plynatost...pocit unavy..pravidelne palenie zahy pocit .striedavo hnacka .upravila som stravu dala viac vlakniny a vela vody zacala pit...nachvilu dobre a teraz opat krv vvstolici.je cerstva ale uz 5dni v kuse.ak mal niekto nieco podobne prosim podelte sa o skusenost.bola som na gastre hadicku do hrdla..tam nic nezistili aj vzorku zo zaludka zobrali a to v pohode nic nezistili.no viem ze musim na kolonoskopiu ale neskutocne sa jej obavam.

RNG

Travenie vyzaduje dostatok kyselin, enzymov mikrovlaknin a probiotik.
Kedze sa nejedna o lieky, ale potravinove doplnky, lekari sa o toto nezaujimaju, takze si to musis obstara5tr a "predpisat" sama. Nafukovanie je priamy dosledok nedostatku kyselin, lebo pri dostatku v zaludku nemoze kvasit a hnit jedlo. Kyseliny su konzervacny prostriedok/sterilizator a okrem toho jedlo pomahaju rozlozit, aby sa v crevach mohlo absorbovat.

Zialbohu nedostatky horeuvedenych lekari nemeraju, ba prave naopak, pri pale neutralizuju a potlacaju aj ten maly zbytok kyselin, co je velmi skodlivy pristup.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrube crevo? - Fórum - ZDRAVIE.sk