Ako pribrat

kulikos

Ahoj,
ja som pribrala pomaly ale hlavne zdravo. A to tak že som vymenila jedlá z obchodných reťzcoch za jedlo zo salaša a najme som si dopestovala jedlo doma v zahradke. Trocha som si pomohla:
-odkaz odstránený-
hej ale hlavne zdravo..

Akosompribral

Ja som mal obrovsky problem pribrat. Pribral som az ked som zacal cvicit, a lepsie si strazit stravu a pitny rezim ako to pisu tu skolaobjemu.eu

gizka32

5 kilo som v pohode pribrala po kvapkach vitaminu B12, lepsie je v tekutej forme, rychlejsie sa vstrebava, mala som kvapky od vitarian.sk

odpovedam

girls, tolko blbosti v jednom prispevku som uz dlho necitala :-)

priberiete jedine cvicenim a vhodnou stravou zvolenou k cviceniu. inej cesty nie je. ak chcete pribrat len prejedanim sa, jedine, co sa vam spravi, je fald na bruchu. takze silovo cvicit a vela proteinov a sacharidov k tomu.

jacob123

Wat ? Keď máš viac bielych ak červených krviniek, neznamená to náhodou že máš leukémiu ? To čo si napísala je podľa mňa totálna blbosť, aj keď priznávam nie som žiadny lekár, no nedáva mi to zmysel. Podľa môjho názoru za to že neviete pribrať môže metabolizmus a nie nejaké červy... Inak ja s tým mám tiež problém...každý mi hovorí že mám viac jesť a pritom jem normálne, asi by som mal jesť len čistú bravčovú masť :D

kikina:)

ja som bola chudá vždy..ani rici ani cici...nič nepomohlo - žiadne vitamíny, veľa som jedla a nič...

ako som prekročila 35 rokov bác..nič som v stravovaní nezmenila a pribrala som 6 kg...teraz som tak v norme...len aby som zase viac nepriberala, lebo riť mám už dosť veľkú :)))))

takže nebojte, ono to vekom naberiete. každá žena vekom priberie.