Svojou ziarlivostou nicim svoj vztah

Príspevok v téme: Svojou ziarlivostou nicim svoj vztah
4445555

Ludia pomozte mi. :-( 4 roky krasneho vztahu ide pomaly ale isto do certa. O rok ma byt dokonca svadba. A ja sa neviem zpamatat, ako ma moj milovany kedysi na zaciatku vztahu podviedol, ale dali sme nasmu vztahu este sancu, no ja som na tom coraz horsie. 4 roky si kazdy jeden vecer trham vlasy, kde je co robi, preco pridem neskor z prace. Prave sme sa tak hadali, az sa mama zobudila a poslala ma k doktorovi. Konkretne - boli sme spolu par mesiacov ked som sa dozvedela o jeho nevere. K tomu mu pomahal jeho najlepsi kamarat a spolu vyhladavali ,,kocky". Lenze, ako som napisala vyssie dali sme si sancu, ale ostalo to vo mne. Kamarat ostal samozrejme najlepsim dodnes, a dodnes si spolu dopraju 1-2x do tyzdna pivo - lenze ja mu to nezakazujem, a sama mu doprajem, je normalne ak chlap pojde na pivo s nejakym kamosom. ALE - s tym ,,najlepsim" a co len zatvori za sebou dvere, alebo pride neskor z prace mi ide puknut hlava, zatvorim sa do izby, zacnem plakat a myslim stale na to iste. Nehadame sa casto, nikdy mu to ani nepripominam, radsej ked som sama, pride mi to na rozum, poplacem si a je v pohode. Lenze dnes som vybuchla, sama neviem preco som tak vybuchla, bol s ,,najlepsim kamaratom" na pivo ako stale. Ale nedokazala som sa zdrzat a pripomenula som mu to. Teraz sa so mnou nerozprava ani mama, pretoze vsetko pocula lebo sa zobudila na moj krik. Rozmyslam aj nad tym, ze by bolo najlepsie sa rozist. Ale nedokazem to. Nevedela by som zit bez neho. Ja som psychicky narusena. V pohode na mna nadavajte, odcudzujte. Skoda, ze to co pisem tu nepoviem svojej kamaratke, lebo nemam odvahu, a najradsej dusim vsetko sebe. Je to tazke a neviem ako dalej.

MultiLevel

Nie si psychicky narusena :) Len si nezvladla to, na co si sa dala.....Si zena, ktora bola podvedena a teraz mas stale pochybnosti. Ja by som napriklad po nevere druhu sancu nedala ako ty. Lebo som si vedoma toho, ze uz by som nedokazala tomu cloveku verit.
Druhu sancu by mali davat ludia, ktori sa dokazu skrz vsetko preniest, krori su natolko silni, ze ich nebudu zozierat pochybnosti a dokazu fungovat akoby sa nic nestalo. Ruku na srdce, ty taka nie si. Ale nie je to opat nic,za co by si mala byt oznacena za "choru", je totiz malo ludi, ktori to dokazu...
Cudujem sa ti, ze si to vydrzala tak dlho. Hned ako ti nastali tieto stavy a videla si, ze to nezvladas, mala si to ukoncit.....Nuz, otazne je, co s tym chces robit teraz. Uvedom si, ci si schopna sa so vsetkym zmierit za pomoci psychologa (budes ho fakt potrebovat), alebo budes aj nadalej trpiet, zozierat sa a ribit sebe i jemu peklo zo zivota...? Dokazes mu niekedy verit? Ak nie, prepac, ale mali by ste to okamzite ukoncit. Ak sa vsak chces zmenit, musis do toho dat vsetko. Zmenit sa da vsetko, pretoze nas zivot ovplyvnuju vo velkom nase vlastne myslienky. To ako premyslas o sebe, veciach okolo seba, taky je aj tvoj zivot. Sama si si vytvorila predstavy, ze ta na kazdom roku podvadza, tak si ich aj sama zmen :) Zacni mysliet inak. Nepremyslaj nad tym, ako ta podvadza, co kde s kym robi, ale premyslaj nad tym ako sa dobre zabava niekde s priatelmi, ako mysli na teba, ako si pre neho jedina, ako je vsetko v poriadku.....Dokazes si vymyslat ine fantasmagorie, dokazes aj toto, ver mi :)
Inak, neviem preco ta na zaciatku podviedol, mozno to nevies ani ty....Fakt ta obdivujem, ze si mu dala druhu sancu, ja zrejme nie som tak silna, aby som cosi take zvladla :) Ak si sa vobec rozhodla verit mu, dotiahni to uz dokonca ;)

m8

ženy su v tomto hlupe...boja sa rozisť, lebo si myslia, že už si lepšieho nenajdu...že už im lepšie nebude..
podla mna od začiatku je ten vztah na houby a ani si mu nemala davat druhu šancu, tu je vysledok, ty na to nikdy nezabudneš, stale na to mysliš, užieraš sa tym, dusiš to v sebe a potom vybuchneš ako sopka a nadavaš si že si narušena. nie si narušena.vztah sa od začiatku narušil. chceš ab yti bol verny ale už na začiatku ti nebol...roziď sa s nim. su muži aj taki ktori nepotrebuju byt 2x tyždenne s kamošom na pive ale radšej su so svojou laskou.