Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alternativa miesto masla

in blossom

a este napr. pecivo pokvapkat konopnym olejom som zvykla, ten mi velmi chuti a nemala som pocit, ze je to plane, nic mi k tomu uz nechybalo. a napr. obcas si natriem s tahini, obcas s arasidovym maslom alebo veganskou nutellou, moznosti je xy, ale neni nad klasicke maslo, nech si hovori kto chce co chce

in blossom

bravcova alebo kacacia mast, avokadova pomazanky, hummus... alebo si proste dam enzym na travenie mlieka (nie laktazana ale complete dairy digestive enzymy z iherbu - u nas o takom ani nechyruju v lekarnach :D) a dam si vianocku s tucnou vrstvou plnotucneho masla ;) ale to nie casto, nechcem aby telo zlenivelo.
btw, rama a spol, v jedneom jedinom takom vyrobku nenajdes bezmliecne zlozenie, vsade je bud susena srvatka alebo take nieco, viem to, ked som chcela piect... takze tak ci tak prijimas mliecne bielkoviny, ked jes "rastlinne" masla, plus je to este pre mna nechutne a este aj nezdravy

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alternativa miesto masla - Fórum - ZDRAVIE.sk