Odfarbené vlasy

Príspevok v téme: Odfarbené vlasy
peta777

Ahojte :)
Absolvovala som drastickú zmenu ,čo sa odzrkadlilo na mojich vlasoch. Mala som krátke tmavo hnedé vlasy, a teraz som blondína. Samozrejme vlasy mám spálené, zničené,rozštiepené a lámavé konce. Proste moje vlasy sú akoby mrtve.Štve ma to a chcem im nejako pomôcť ,aby sa trošku prebrali,neviete náhodou nejaký dobrý zábal alebo šampon,masku kondicioner ,hocičo :-) Ďakujem pekneeeee

zuzi74

To ze mas vlasy kratke je velke plus, vyrastu nove a tie znicene mozes postupne zostrihavat. Opatovne farbenie by znicenym vlasom rozhodne nepomohlo.

miauuuu

dia222: dobre radí ja spm si tiez farbila a prestala pred cca 2rokmi ...nedá sa to porovnať ta kvalita vlasov úplne su take živé mäkké hebké
ty už máš spálené vlasy a s tým už nič nespravia nechaj to odrast a zbytočne neminaj...to spalenie=poskodena štruktúra vlasov a na to ti žiadny krém nepomôže

peta777

To akože si ich ani farbiť nemám? no super ,tolko som sa natrápila a investovala mrte prachov aby som bola blond a mám ich ešte aj krátke a zase si ich furt strihať ? :(

dia222

nič nepomôže takým vlasom, ja som skúšala všetko možné, aj nemožné, toľko peňazí som investovala do tých najlepších masiek, dokonca som bola 2 krát na Brazílskom keratíne..nepomohlo nič, iba vlasy strihať a čakať kým celé odrastú...možno po cca 2 rokoch sa dali ako tak dokopy a teraz mám už krásne, zdravé vlasy, ktoré si nefarbím..je to neporovnateľné