Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dvojdňový výlet bez partnera

Neera

Po pravde áno :-/ kedže som žiarlivá žena. Ale nezakazovať, pretože je to človek, ktorého si vážim a nie majetok ktorý vlastním, jednoducho by som povedala ako sa cítim pre to ale konečné rozhodnutie by bolo na ňom a ak by ma uistil vo svojich citoch ku mne tak by som to nejako prehrýzla a snažila sa byť chápavá.

MultiLevel

Bol a nie raz prec, ci uz na firemnej akcii alebo niekde na vylete, kde som ja prave nemohla ist. A pohodaaa, ved kazdy mame pravo na travenie volneho casu aj osamote. Pre mna je dolezite to, ze vzdy chcel aby som isla s nim. Ale na firemnu to nepovolil sef (rodinny prislusnici nemohli ist, to je samozrejme) a na niektore vylety som nesla kvoli praci. Nezblaznila som sa z toho, bola som rada, ze sa ide zabavit, ze bude mat nove zazitky a tot vse :)

m8

ja svojmu partnerovi verim a dokonca sa aj tešim, ked niekam ide von na dve hodky aj teraz idu na taky vylet a tešim sa že budem mat 2 dni len pre seba :)

no ja...

Nešiel by. Mám o problém menej :) A hej, vadilo. Ako mi už nie raz vysvetlil, chlap može milovať svoju partnerku nadovšetko, ale ked je vela alkoholu a nejaká mrcha na blízku, ktorá vie, ako zmanipulovať, potom sa im odpojí rozum...

Lesna_vila

Nie, nech ide aj na tyzden, aspon bude s nim sucej reci.
Vo vztahu je super mat miesto kde je partner iba sam - bez toho druheho. Vzajomna dovera a pocit, ze som No 1 je vsak nevyhnutna. Kym nie su deti, tak je to ok, potom by to uz malo byt pocas volna prevazne o rodine, ale aj vtedy ma kazdy partner narok na uchmatnutie si casu len pre seba.

Slobodna

Pokiaľ by to nebolo miesto, ktoré túžim sama navštíviť, tak nie. Ale vlastne ani v tom prípade, lebo my to máme tak zaužívané s partnerom, že ak niektorý z nás navštívi nejaké pekné miesto, tak ho potom túži a chce ukázať tomu druhému. Čiže jeden to omrkne, vychytá chyby a ideme :)
Kedy si už ľudia uvedomia, že žiarlivosť im v ničom nepomôže? Ak ten druhý chce urobiť zle, urobí to a ten druhý ani nemrkne-nevšimne si to. Dôležitejšie než žiarliť je zamerať sa na to, aby to ten druhý vôbec nechcel urobiť.

ROMANNA

No a co si myslite ze tie osoby su vase majetky ? vy ste potrestany tí co ziarlite.nechajte ich zit tych ktorym ublizujete svojou ziarlvostou a zavistou.Ziarlivost neni dokaz lasky ,dokaz lasky je dat druhému slobodu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.