Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcu baby iba vtipnych?

Príspevok v téme: Chcu baby iba vtipnych?
lawrence

Mozno je to blba otazka ale chcel by som sa spytat dievcat ci podla vas musi byt chlap vtipný a zabavny aby ste s nim chodili lebo pravdupovediac ja velmi vtipny niesom,vlastne skoro vôbec, ale zase si dovolym tvrdit ze vyzeram dobre,sportujem a viem byt aj mily. V skratke chcem len vediet ci mam so sebou nieco robit aby som bol viac zabavny alebo vam to az tak velmi nevadi ?

Agnes989

Ono ziaden extrem nie je dobry, ani prilis suchar co u neho nikdy ani len naznak usmevu nevidis ale ani absolutny srandista co sa nevie nikdy vazne bavit a zo vsetkeho si len robi srandu. Este pred vela rokmi som s jednym takym randila, furt vtipkoval, vsetko bolo fajn az do casu, ked som sa s nim chcela bavit o niecom vazne a s nim sa proste vobec nedalo, zo vsetkeho si len utahoval a vsetko prekrucal na srandu. Vsetko musi mat svoje hranice.

gupka

humor musi byt na spravnom mieste a v spravnom case. Niektori vedia vtipkovat v nevhodnych situaciach.
ale suhlasim suchari niesu ziadani lebo vsetko beru strasne prilis vazne.

Loba

Hlavne sa nehraj na niekoho, kym nie si.
Ono to asi vyzera skvele, ked niekto je v partii a je ten vtipny a vsetci sa smeju a ma na sebe vsetku pozornost. Ale ked taky nie si, tak nie si. Sam si original, si vynimocny zase v niecom inom.
Hlavne, ak sa vies zasmiat sam na sebe ;)

Axel Wers

Ale treba aj zdôrazniť, že s tým humorom treba ísť s mierou. Ja mám napr. rád aj čierny až morbídny humor, no ale tam to u žien už akosi moc nefunguje, ako som si viac krát všimol :D

Slobodna

Veľmi pekné čo tu píšete, ale pochybujem, že nejaká žena chce suchára. Líši sa to akurát v akceptovaní miery humoru.
Mala som na VŠ spolužiaka, ktorý stále rozprával vtipy - na každého pôsobil ako charizmatický muž. Môžete mi veriť, že jemu totálne vždy všetko u každého prešlo. Aj keď nie vždy sme mali na jeho humor náladu, bez neho sme na prednáškach zaspávali a pred skúškami sa sypali ako čaj.
Áno, humor väčšinu žien priťahuje, len malé percento žien je natoľko zúfalých, že sú schopné skúsiť život aj so suchárom, ten zvyšok sa ťa snaží len utešiť.

miraky

to je poriadny blud vobec nemusis byt vtipnyani zabavny.kazdy ineho preferuje.ja osobne len vaznych muziv nam rada kedze sama som vazna nudna povaha.

Slobodna

Rada sa s partnerom smejem ale nemám rada takých vtipálkov, čo na počkanie sypú vtipy z rukávov. Je to skôr iný typ humoru.
Ale nevešaj hlavu, každej žene vyhovuje niečo iné. Nezameriavaj sa na svoje slabosti, nedostatky alebo ako to nazvať, pretože možno len sám seba takto vnímaš.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcu baby iba vtipnych? - Fórum - ZDRAVIE.sk