Fajka az do konca?-sex

huh

Zas tu robite hon na carodejnice, lebo kazdemu sa daco ine paci... niektora miluje prehltanie, niektora ho nevezme do ust ani za 1000 euro. Niektory chlap da pusu, iny nie. Niektora ma rada anal ina ani za peniaze. Je to vec akzdeho paru. Co sa tu rozculujete nad tym ze niekto niekomu vyfajci a potom prehltne, alebo si daju pusu? S tym nic nespravite takze zbytocne sa nervovat ;-)

nymf

hej chlap ti potom pusu neda ale chce ti to dat do ust...lenze ked oni oblizuju teba tam dole tak nam problem nerobi dat im pusu....

kler

TEN CO SA PYTA...pusu by si jej nedal???ale fajcit to ano vsak...aj jej ju lizes? bo potom by ti ona tiez nemala davat pusu...nechcela by som ta veru fajcit aj ked to mam moc rada ale pozerat sa potom na chlapov kysly ksicht ked mi ma dat pusu??to ako co je este ze mam mojho milacika ktoremu to nerobi absolutne problem.

ritta221

tiez mam rada, ked sa mi vystrieka na brusko alebo na prdel..alebo na prsicka a potom to este porozotiera :P vobec mi to ewadi, kludne by som si to tam nechala aj cely den :D ale fakt.. :D

ritta221

co sa tyka mna, milujem penis mojho priatela, fakt, zboznujem, ke dho mozem honit rukou, hrat sa s jeho gulkami a ked mu ho mozem fajcit...strcit si cely jeho ud az po hltan, oblizowat zalud jazykom bozkawat ho , maznat sa s nim ..ked vidim ako sa mu to paci a jasne, ze sa mi vystrieka do pusy, je to uplne OK , sice niekedy je trosku horky , alebo slany, ale mne to newadi...on mi chuti... presne, ked si predstawim, ze ked on lize mna a powedal, by mi ze chutim hnusne... no PFUJ.... my sa lubime a chutime nawzajom :D no tak... a najradsej mam ked ho mozem vyfajcit niekde wonku... niekde w parku..wiete,...ten extrem :P adrenalin :D

beby777

bleee...nic v zlom, ale ja by som to do ust nikdy nevzala...mne sa to hnusi..ja robim priatela a ked to uz ide, tak sa jednoducho odtiahnem...a ani by som to nechcela mat v okoli ust...rukami sa toho dotknem ale ustami nie! na to nemam teda zaludok... a vobec sa to neda porovnavat so zenou...pretoze ked nas muzi robia, tak mi pri tom nieco take nestriekame...a ked ich my robime, tak tiez musime prehltat kvapky lasky...cize sme si na cistom!

heglos

ono je to strasne dobry pocit ked sa robim a ma ho v puse :) ... a potom to prehltne :) aspom viem ze ma dievca zdravy zajem o sex :) a ze jej chutim ....:)

kiara5

no ten moj to miluje ked ustami, obcas prehltnem, obcas to skonci na nom a ide sa umyt ved predsa baby aj oni nam to ustami robia a ja osobne si neviem predstavit ze by som to do ust nedala ved nas to vzrusuje obidvoch

madman

tak ja ho tiez malo kedy dokonca urobim, len vascinou zahrnam oral do predohry. kedze s drahym nie sme az tak casto v situacii, kedy mozme (podla mna ano, len on nie je taky extremista), tak si neviem predstavit, ze ten cas by som travila iba oralom a sama by som ho necitila. mrzi ma to, lebo si to sama velmi uzivam, hlavne pocit, ked sa robi(prevdaze do ust, ziadne take, ze mimo), pretoze ma tesi, ked vidim vysledky svojej dobrej prace :) ... akurat, ked viem, ze spolu budeme dlhsie, takze bude cas na dve kola denne (nevie ist viac kol po sebe) vtedy idem do toho ... ale fakt to trva nepomerne dlhsie, keze po niekolkych minutach ma boli krk (cokolvek) a temo nemoze byt tak konstantne(prip. zrychlujuce), ako pri klasickom sexe. hold, stehenne svalstvo mam vypracovanejsie ako krcne, to vyrdzi makat naplno omnoho dlhsie ;)