Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Borelióza

Príspevok v téme: Borelióza
Domi4589

Dobrý deň chcem sa spýtať či niekto z vás nevie čo to môže byť. Asi pred mesiacom sa mi spravil na stehne červený fľak, postupne sa zväčšoval ale nebolel, až na veľkosť asi 8-10 cm. Neprikladala som tomu veľký zmysel pretože som nevedela čo ma poštípalo až pokým sa mi ten istý fľak neobjavil znova a na tom istom mieste. Po ďalšom týždni ho mám už skôr fialový. Je to veľmi nepríjemné, neustále ma už 6 deň bolí hlava, kríže a začínajú z ničoho nič kolená. Každú radu uvítam ak niekto má s takýmto niečim podobné skúsenosti.

llek

Stanovenie diagnozy akehokolvek ochorenia je, ze vysetrim pacienta, nieco na nom najdem + laboratorne vysetrenie. Cize ak ti to uz mizne, tak o to skor k lekarovi, pozrie a rozhodne sa. Okrem toho moze spravit serologiu teraz a moze ju zopakovat s casovom odstupom, posudi dynamiku a tak bude moct veci spatne vyhodnotit. Lenze ked je nalez na kozi jednoznacny, nasadia sa ATB.Lebo ved pri borelioze je to priznacne, ze flak sa zjavi, zmizne a moze sa zjavit tam kde bol alebo inde, ved sa to aj vola ze erytema migrans. Ked tam pojdes, bude mat lekar vyhodu.Ked flak zmizne, zostanu len spekulacie a bude odkazany na serologiu, pricom jeden vysledok sa interpretuje tazko, ked mam vysetrenia 2 s odstupom casu, mozem hodnotit dynamiku.

Domi4589

Mne už to pomaly práveže mizne, a čítala som že test na borélie bude pozitívny až po 6 týždňoch a toľko to ešte nemám..

llek

No, my tu cez internet nic nevidime, ale chod k svojmu lekarovi, nech sa na to pozrie, spravi ti odber na borelie. Niekedy je kozny nalez tak presvedcivy, ze sa hned nasadia aj ATB. Ale to sa takto cez internet neda presne posudit

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.