Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mladá žaba a on o 12 rokov starší

Príspevok v téme: Mladá žaba a on o 12 rokov starší
lilien77

ahojte zaujíma ma názor okolia
zalubilab som sa o 12rokov staršieho a kedže mám malo rokov ...každý si povie len jedno.. a toho som sa bala
viem že názor okolia by ma nemal zaujímať ale keby mi to niekto naznacil že som zlatokopka...cítila by som sa zahanbene
(áno asi mal peniaze aspoň som mala taký dojem z neho ale nikdy sa na takéto veci nepýtam a mám ich aj sama, nie som na tom zle a možem si kúpiť sama co chcem, nikdy mi žiadny frajer nič nekúpil okrem kvetov na sviatok)
no stále už je to aj pól roka..stále ma napadne ako sa ma, ci niekoho ma..viem že sa to niekomu môže zdať veľmi veľký rozdiel ale mali sme sa o com vzdy baviť, zasmiať sa a mal niečo v ociach a v sebe, neviem to popisat ale vzdy keď si naňho spomeniem sa twk usmejem že ak by to bolo keby....

karolinka122

mas vobec 15 rokov? styl tvojho prispevku je na urovni 10 rocneho decka,nema to hlavu ani patu, co vlastne riesis, ty mlada zaba?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mladá žaba a on o 12 rokov starší - Fórum - ZDRAVIE.sk