Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hypochondricka porucha

frajter

No nechcem byť pesimisticky, ale neviem či sa liekov zbaví nadobro. Som skeptický voči týmto ochoreniam, lebo sú väčšinou chronicke. A predznamenavaju nejakú dalsiu diagnózu. Netrpel Vás manžel nejakou inou psychickou poruchou v minulosti? Nevsimli ste si u neho ešte pred smrťou matky nejaké čudné správanie - že by sa dlho obzeral v zrkadle, dlho sa sprchoval, kúpal, nemaval sklony k perfekcionizmu? A nebojte sa, to najhoršie má za sebou..keď už je pod dohľadom lekárov a má nasadené lieky, tak je dobre.

zufalazena

je to diagnoza 45.2 hypochondricka porucha....
prisli mu na to len teraz, bol na psychiatrii, .. zomrela mu mama na rakovinu pred rokom , teraz to na nho nejak dolahlo,cely ten stres kt. cely rok pocitoval..nedavno si zacal hmatat uzliny na bruchu a nasiel si hrcky na rukach a myslel si ze zomre do rana, to bol zachvat pred tym nez ho hospitalizovali, zacal brat lieky add, a po par dnoch a vysetreniach kt. mu ukazali ze je uplne zdravy mi sam povedal ze to si len namyslal a ze sa zosypal,preto ho nechali na lozku v nemocnici , uz je prepusteny a ma predpisane lieky alventa, medorisper,neurol, ma ich na 3 mesiace predpisane zhruba, a potom ma prist na prehliadku a budu mu znizovat davky az postupne bude bez liekov.. teda obaja v to dufame .. a bludy prezival len raz , boli sme spolu a uz bol aj zmiereny s tym ze zajtra tu nebude, stalo sa to len raz... a teraz si uvedomuje ze to bol len skrat..
je to vazne? moze sa stat este nieco horsie, ..

frajter

No vyliečiť sa veru nedá. Iba potlačiť liekmi. A o aku formu hypochondrie sa jedná? Sú prítomné aj bludy?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hypochondricka porucha - Fórum - ZDRAVIE.sk