Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chininova voda

Nika27

Ja som používala rôzne prípravky na vlasy. Základom je však kvalitná voda ktorou si oplachujete vlasy. Vodovodná obsahuje chlór a rôzne minerály. Už tri roky na radu známej umývam vlasy vo vode z reverznej osmózy www.numa.sk a moje vlasy sú hustejšie a dlhšie. Je to lacnejšie než drahé prípravky na vlasy ktoré aj tak za veľa nestoja.

Dzambaz

Chinin byl nalezen v kůře chinovníku, z něhož ho izoloval francouzský chemik Pierre-Joseph Peletiere. Získává se zejména z druhů chinovník lékařský. Chinovník (Cinchona) je rod rostlin z čeledi mořenovité.

Bolja

Chininovú kôru dostanete kúpiť bežne cez internet ako čajovú zmes na " liečivé rastliny " a podobne.Sám som ju dával ako čaj do vody pre choré kurčatá a inú hydinu.

RNG

Klorane ma extrakt z rastlinu cinchona, takze obsahuje aj chinin, ale v neznamom mnozstve. Samozrejme to neuvadzaju, pravdepodobne zo strachu pred farmaciou.Nakoniec pod nazvom cinchona je plno rastlin
en.wikipedia.org
Ale nasiel som aj vyrobcov co sa to napriek prenasledovaniu opovazia predavat, samozrejme za poriadne vysoku cenu
www.inhousepharmacy.biz
A internet je plny varovani proti tejo uzitocnej prirodnej latke, co napr v prvej svetovej vojne a aj predtym uz zachranila miliony zivotov.
Chininovnikova kora je ale bezne na predaj,tak daleko sa in to nepodarilo zastavit, takze ked si niekto chce vyrobit vyluh/caj, ma vzdy moznost.

Zee

Chinín ako stimulant vlasov existuje napríklad v klorane kúre alebo je aj bulharský dosť dobrý výrobca milva. Dá sa kúpiť aj na slovensku.
Vo vlasovej kozmetike stačí, keď obsahuje množstvo 1:20 a už je to dosť účinné.

RNG

Chinin/quinine, hlavne ako prirodny protizapalovy prostriedok sa podarilo farmacii na svete potlacit, sotva je ho vobec mozne dnes dostat, a aj to len v malych a neucinnych davkach.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chininova voda - Fórum - ZDRAVIE.sk