Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Postupné strácanie pamäťe

Príspevok v téme: Postupné strácanie pamäťe
Anthony01

Dobrý deň, mám 24 rokov, pred 2 mesiacmi som pocítil strašný tlak do hlavy, od vtedy ma bolí ľavá časť hlavy, najskôr to boli silné bolesti hlavy, depresie, stavy úzkosti. Bol som na CT - všetko vporiadku, ušné, očné, vporiadku. Teraz ma hlava bolí menej ale začal som strašne zabúdať.
Behom minúty zabudnem že som niečo mal spraviť, dokonca už aj zabúdam, či som nejaký článok čítal na internete alebo nie. Užívam aj Tebokan a pirabene, ale vôbec nepomáhajú. Viete mi niekto poradiť na koho by bolo najlepšie sa obrátiť?

Anthony01

Ja rozumiem, mne z psychologického hľadiska nič závažné nie je, len strašne som začal zabúdať plus tie poruchy so spánkom, neviem či to zabúdanie dokáže vyriešiť psychiater.... to asi nie, skôr mám niečo s prekrvením hlavy myslím...

LMarika

Neber lieky od psychiatrov a nenavstevuj ich. Psychiatricke lieky tvoj problem len zhorsia a psychiater ti liecbu sam a dobrovolne nikdy neukonci - nikdy neuzna, ze si celkom zdravy a ze tam uz chodit nemusis. Daj sa radsej poriadne vysetrit na alergie, intolerancie, verim, ze by ti pomohla uprava stravy a dieta sita na mieru prave pre teba, cize vylucit alergeny a mykotoxiny, dodrziavat pitny rezim, zaradit do stravy viac salatu - jest ho tak, ako nam ho dala priroda. Zelene listy umyt a zjest. Ocot je skodlivy, ak mas histaminovu intoleranciu, balsamico obsahuje lepok... Varenu stravu zjest hned po uvareni a zvysok vyhodit. Neodkladat do chladnicky so zamerom na druhy den si to zohriat a zjest. Jedol by si aflatoxiny obohatene o vysokofrekvencne radioaktivne ziarenie - mikrovlnne, ktore tvojmu telu prinesu viac skody ako osohu. Nezabudaj na pobyt na cerstvom vzduchu, vyjdi si kazdy den niekam na prechadzku, nesed iba doma, treba dychat aj iny vzduch. Kazdopadne bezna lekarska prehliadka vela toho neodhali. Alebo - naschval sa pri nej robia iba take ukony, aby sa nic neodhalilo. Ak by si mal teoreticky v case, ked si prisiel na lekarsku prehliadku, chripku, tak nanajvys ta by sa odhalila, ine nic a nech by si tak skusil povedat, ze ti nieco je, okamzite budes odoslany k psychiatrovi, kam ale podla mojho nazoru rozhodne nepatris. Gastroenterolog, alergolog, pneumolog a dermatolog zistia toho viac. Ci uz su, alebo nie su prave alergie pricinou tvojho problemu, kazdopadne je dobre, ak sa odhalia co najskor a prisposobis im stravu, ale aj domace prostredie, aj ked je pravda, ze proti vzdusnym alergenom sa bojuje tazko. Ak uz lieky, tak urcite radsej antihistaminika, ako antidepresiva.

Anthony01

Depresie už som 2 týždne nemal, ustúpili, nepociťujem bolesť tela, len to hrozné zabúdanie, ani dobre nespím, zaspím, zobudím sa že ako som si dobre pospal a spal som pritom 10 min.

Anthony01

Najhoršie je že keď mi niekto niečo povie že mám spraviť, medzi tým robím niečo iné tak hneď na to zabudnem a to sa mi stáva stále počas dňa, žiadna informácia mi nepríde na um, až keď mi ju niekto pripomenie, predtým som toto zabúdanie takto výrazné nemal, ale behom 3 týždňov rapídne sa to zhoršilo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Postupné strácanie pamäťe - Fórum - ZDRAVIE.sk