Velke male pysky

Príspevok v téme: Velke male pysky
<Karina

Dobry, mam 21 rokov a priatela s ktorym chodim uz pat mesiacov. Lubim ho,ma 23 rokov. Ale mam velke mindraky zo svojich genitalii. Problem je ten ze male pysky mi previsaju a su dlhsie ako velke pysky. Neviem ci ma chapete ale proste tie pysky blizsie k posve su dlhsie ako tie okrajove pysky.Maju asi taky 1-1,5cm. Mam z toho mindrak strasny. Lebo priatel mi uz dava najavo ze by sa rad miloval ale ja sa bojim ze ma vysmeje ked sa vyzleciem pred nim. Proste ked mi vyzlecie nohavicky tak sa zacne smiat ze co tam ako mam. Ako na plastiku by som nesla a ani nechcem ist ale toho vysmechu sa bojim ze co povie nato. On je taky ukecany strasne a povie vsetko proste bez servitky, je taky priamy k ludom aj ku mne. Co si mysli hned povie. A bojim sa jeho vysmechu a zaroven aj toho ze ma ohovori pred kamosme a vsade vytrubi ake to tam mam. Ja viem teraz poviete ze ked ta miluje tak nevykeca ale on je ukecany za triezva a ked si vypije tak este viac. A vtedy to z neho moze vypalit.
Otazka na zienky: je to normalne ak to mam tak?
Vdaka
Otazka na chalanov: ako by ste reagovali keby ste svojej priatelke stiahli nohavicky a ona by to mala tam ako ja take?

Loba

Karina - preto, ze ta tu niekto (vratane mna) utesi, to este neznamena, ze ty nestretnes niekoho, kto je zatazeny na male male pysky. To, co sa niekomu zda "normalne" sa inemu moze zdat ako uplne podivne.

Zamysli sa skor nad sebou. To TEBE to vadi. Seba ries. Sprav nieco so sebou. Zistovat, co si bude niekto iny mysliet a dopredu si vymyslat nejaku situaciu, ako to asi bude, pritom k tomu ani nemusi dojst, alebo to moze byt celkom inak, ma aky zmysel? Dopredu si vytvoris strach, blok. A uprimne: ak by sa mu to nepacilo, tak co si myslis ze spravi? Opusti ta?? Alebo co? Lebo vies co, ak by ta opustil kvoli takej hluposti, tak by si sa mu mohla jedine podakovat. Ako si myslis, ze by niekto taky pristupoval k realnym problemom v zivote?

A toto je tu dokola, cele forum o tom istom. Vsetci chcu riesit co si myslia ini, namiesto toho aby upratali bordel v sebe.

Dilin0

ked ta vysmeje tak mu nedaj, hned sa postav a konec :D uvidime kto dlhsie vydrzi.neviem co chces pocut..inac fakt sa trapis nad hlupostami

xbxx

Pozri som baba a tiez ma trapia akoby "plnsie" pysky.. Dost som sa nad tym trapila ... Medzitym som mala 2 priatelov ktory ani raz sa neztazovali.ked som sa ich opytala ci si niecoho vsimli a ci im to neprekaza lo " nepotrebujem sa pozerat tam dole hlavne ze ta citim":)) urcite to zalezi na typu chlapovi a kedze si uviedla ze vsetko povie na rovinu tak ty aapon nebude klamat:)

Ked uz sme pri tom tak hadam ty pri celom sexe bude kukat tam dole ale nie na teba? Boze...

<Karina

Loba mozno ze zbytocnu ale ty nemozes vediet ako to beru muzi. Ja budem ta ktoru bude vyzliekat nie ty. Preto by som rada pocula nazory od muzov ako by reagovali. Ci im az tak velmi zalezi na vhlade tam dole alebo je to jedno. Kedze mal uz frajerky predtym tak bude asi porovnavat nie?
Milankoko vdaka, snad to myslis vazne co si napisal a nezlahcujes len.

Milankoko

zdrastvuj slecna
pozri pysky ako pysky
ved aj mi mame rozne penisy co sa tyka dlzky a hrubky. Tiez to nemama vsetci zajedno.
ked do teba zasunie aspon jeho penis budu tvoje pysky hladit pri treni o teba. p
pociti slast ako by si mu oral ustami robila. t
voje pysky obobnu a budu triet jeho penis.
ale ked sa necitis na sex s nim tak nechod do toho lebo sa zablokujes este viac.
Mne osobne nazalezi na velkosti pysk ;)

<Karina

Este by som uviedla ze on uz mal dve frajerky predomno a tak bude aj porovnavat a co ak oni dve to tam mali normalne a ja to mam take visiace. Je to vobec normalne to take mat? Kedze niesom gynekolog tak neviem ake to maju druhe. Mala som z toho komplexy aj na strednej ked sme chodili na plavaren a obliekali alebo ked sme si vyzliekali plavky. Vzdy som sledovala ci ma nejaka z dievcat nevidi.