Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zladiť partnera k mojim šatám?

trdlajska

no preto som pisala ze biela kosela a kravata v odttieni modrej, ake su na satach.. alebo svetlulinko modra a kravata taka ako na satach ... myslim, ze to nie je uplne rovnake ako saty :D

sob rudolf

Píšem, pretože som nedávno riešila podobný problém.... Podľa mňa oblečením partnera do rovnakej farebnej kombinácie riskuješ, že budete vyzerať ako dve hrozná (a nikto vás nerozozná :). Ak už rovnaké farby, tak treba zaexperimentovať s odtieňmi. Mne osobne sa páči, ak je partner oblečený inak, ale s farbou partnerkiných šiat sa zhoduje napr. farba jeho kravaty a pod.

trdlajska

a asi ked sem o tom pisem, tak sme sa dohodli a chce sa ku mne zladit...preco by mal byt za to nesvojpravny? vacsinou zeny vyberaju saty prve a chlap sa k nim doladi a aj v tom mu pomoze zena,,,maloktory chlap to dokaze sam len tak..

karolinka122

ty si si vybrala saty ake sa ti hodili, nech si kupi aj on to, v com sa citi dobre, co je nesvojpravny, ze mu kupujes kravaty a kosele? preco by mali byt prave modre a cierne a biele k tvojim satam???

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zladiť partnera k mojim šatám? - Fórum - ZDRAVIE.sk