Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som strašne vysoká!

Milky.

Asi 9 rokov mi trvalo, pokial som nasiel dievca, ktore malo 185cm. Viete, kolko muzov trpi rovnakym "problemom"?
Prosim vas, vyska do 190cm (teda okrem pravidelnych nakupov vo Viedni) nie je vynimocne, nezvycajne.

Simča11

Ja som tiež porástla asi keď som mala 14, mala som vtedy 178cm.. dnes mám 18 rokov a 181 cm.. už našťastie nerastiem, ale je veľký problém s kupovaním oblečenia..najmä nohavíc.. :D

Nina.

Mne osobne sa síce viac páči ked je dievča nízke, ale zase aj výška môže byť výhoda napríklad pri modelingu, tam je to tak, že čím vyššia tým lepšie.
A ako sa to dá zastaviť alebo spomaliť? No to by si musela prestať jesť a začať fajčiť :D A to neni zrovna správny spôsob :D Ale aj z vlastnej skúsenosti z mladosti a aj z okolia viem, že fajšenie a drastické diety spôsobujú spomalenie, alebo niekedy aj zastavenie rastu. Ale to nerob :D Za to ti to nestojí :) Na tvojom mieste by som skúsila radšej premýšlať nad tým modelingom, lebo výšku máš na modelku ideálnu :)

kiwi

Neboj sa urcite je to v poriadku :-) Je mozne ze uz vobec neporasties alebo len nejaky jeden/dva cm. Ja som tiez uz v 14 merala 178-180 cm a od vtedy som vobec nenarastla, uz mam 24. Chapem ze v tomto veku sa citis divne ale uvidis ze casom budes na svoju vysku skor pysna, ak mas navyse pekne proporcne tvarovanu postavu bude to uplne super. btw: tych 180 cm je v dnesnej dobe uz celkom v norme poznam viacero takych dievcat :-)

Mexy

Nadmerná produkcia rastového hormónu môže spôsobiť gigantizmus-to je ale porucha hypofýzy. Neviem či sa to dá zastaviť. Preto ti odporúčam dať sa vyšetriť, aby bola vylúčená choroba. Čo sa týka váhy-no keď si vyššia musíš viac vážiť ako nižší ľudia, aby si mala normálnu váhu vzhľadom na výšku, a nesnaž sa menej jesť lebo si uškodíš.

Verrum

A čo tak rastový hormon? Či to je len ked je niekto krpaty ze? :D nedá sa to proste nejako zastaviť alebo aspoň spomaliť?

Verrum

Mexy búšenie mam akurát vtedy keď sa bojím :D napriklad telocviku :D tym že som vysoká som aj ťažšia nie?... ako inak na začiatku sa vždy musíme vážiť aj merať.. Mám z toho nervy už vyše týždna -,-" lebo ja budem mať zas o polovicu kg viac jak oni-,- tak sice viacere maju okolo 150-165cm ale..za posledne dva dni som zjedla akurat tak jeden chleba a palacinku...len aby som nevážila viac jak môj telocvikár..;D

Blondula

moja najlepsia kamaratka ma 187 cm.vytrcala uz na zakladnej skole.mala z toho velke depresie,ktore pominuli az ked dospela :-) niekto je vysoky,niekto nizky....tucny,chudy....s tym nic nenarobime :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som strašne vysoká! - Fórum - ZDRAVIE.sk