Otazka na ženy

Príspevok v téme: Otazka na ženy
mismi

Zdravim vas slečny :) tak prejdem k veci ja mam 2 ročny vztah ja mam 19 ona 17 no prednedavnom som mal zdravotne problemy tak som sie na operaciu no stretol som tam jednu nadhernu dievčinu rposte užasnu peknu milu taku co s nej uz z preveho pohladu niečo vyzarovalo no ona isla po shocodch hore a sme sa do seba zapozerali ale uplne inač nez s inymi ludmi alebo dievčatami bolo to ine cely cas sme na seba kukali potom som ju este stretaval v nemocnici raz sa ku mne aj prihovorila a tak isto aj ja ku nej ...no potom som siel domov a cely cas som sa snazil zistit jjej meno potom som si ju nasiel na FB tak som ju stuchol a ona mi sama napisala ze jak sa mam vtedy som normalne sa mi rozbusilo srdce jak neviem amraton eby bezim a bolo to po cely cas co som snou pisal ..potom sme sa stretli a sli sme sa aj najest ja som jej aj povedal co k nej citim aj jej som sa pytal ci sa jej vobec pacim alebo co ona na to povie ale povedala mi ze nech si prv urovnam svoj vztah lebo s mojou priatelkou sa len furt hadame na blsotiach uz :( ..potom som sa s tym vsetkym priznal aj priatelke lebo vtedy prvykrat som ju aj klamal tak som jej to pvoedal ale sme stale spolu ale stale a este viac sa hadame nikdy by som ju nepodviedol a nikdy predtym som ju neklamal toto bpolo prvy krat po 2 rokoch..a ja som strastne zalubeny do nej do tej ,,neznamej,, nemozem spat lebo myslim na nu tak isto ked vstanem stale to je to iste :( a neviem co ona ma aky postoj ku mne povedala ze budeme kamarati ale ja neviem ja nechcem byt len kamarat...ako sa vy spravate ked sa vam niekto paci ale ma vztah a vy to zistite (ona to vedela) ako reagujete ako datae najavo ze sa vampaci lebo u mna to bolo tak ze od kedy sme sa tak na seba divali od vtedy prsote len za nou leziem stale stale stale ona je taka mila ze božičku :( proste s nej niečo užasne vyzaruje sli by s te s takym sa najest alebo ako reagujete ked sa vam paci niekto :(

mismi

nebral som to jak detsky vztah ale tak neviem som jej vysvetlilt ze to tak nepojde dalej ked stale jej to bude vaidt ze proste mam kamaratku , pojdem do prace a co potom? sa zomnou roide lebo budem mat kolgeynu?..troksa sa musi spametat a spravat sa jak dopsela a nie jak decko..ja som ziarlivi a velmi ale taked ide o take veci tak ziarlimk ale nerobim s toho hadkyy proste sa s tym zmierim

m8

jeemine...ste mladi...keby ti to s frajerkou terajšou tak skvelo klapalo, tak by si na inu ani nepozrel..a tiež ženy nepoznáš. ešte si moc mladý na vážny vzťah asi. toto bolo alebo je len také detské. a možno je to tvoja skúška dospelosti. čo sa pokazí sa dá opraviť ale dnes žijeme v dobe takej, že ked sa niečo pokazí vyhadzujeme. neviem no...mal by si vztah ukončiť. z ľútosti s nou určite nebuď. ak ju máš rád, tak jej praj aby našla pravú lásku a nie aby s nou bol niekto z lútosti ako si teraz ty

mismi

žužova - vidim ze to co si napisala hovori o tvojej inteligencii isto si tupa jak šina ...o take nazory nestojim ako si pridala..

mismi

sepremberr mas pravdu ale tak ja som jej aj tu pauzu navrhoval ale nikdy priamo som jej nepovedal ze rpečoo ona to vie neraz plakala a je mi to luto neviem co mam dalej robit ja ju stale aj lubim nemozem pvoedat ze nie len to uz neni take prsote jak to bolo a ona niekedy vsetko preziva vymazuje mi priatelov s fb , alebo na fb mam par like na strankach o fitneskach a take eci proste uplne nezmysli a ked vyskoci nejaka baba na nastenku tak uz to zacina proste chcem volnost mam 19 rokov a ona to vlemi preziva jakeby sme uz boli mali deti a neviem co ze mam nejaky zavezok je jeasne som vo vztahu a nikdy predtym som po ziadnej nekukal a hovoril si ze nesom ako ostatny a nikdy som ju neoklamal a nikdy som ziadnu nepoviedol ale jak prisla ona tak prvy krat v zivote som ju oklamal po 2 rokoch a hned som sa jej to priznal ...ale nepodvazdal by som a nehladam si vztahy kvoi sexu..stale myslim na ,,neznamu,, neviem preco a citim sa zle ze svoojvej priatelke tak ublizujem :(

Septemberr

Podla mna by si sa mal vazne porozpravat so svojou terajsou, a dat si pauzu. Mozno ked tak nejaku dobu bude bez teba, zapaci sa jej niekto iny. A tebe to podla mna aj tak s tou fesandou stroskota, ale nato teraz nepozerajme... A tak ked budes sam, a ona si aj tak ziadneho nemasla, tak sa zas date dokopy, uz s novym dychom. Len skoda, ze ti to s tou terajsou neklape.

kkaffik, zato ze sa nechce kvoli blbej zamilovanosti rozist so svojou stalou, ktoru ma rad a ona ma rada jeho, by si ho chcela nakopat?? Spamataj sa! Ved to je co za nazor?? Myslis ze ked budes mat dlhorocne manzelstvo, tak sa uz nikdy nezamilujes do druheho? A tvoj manzel tiez nie? Takze podla toho tvojho nazoru by mali hned huraa utekat za tou druhou, a davaj rozvod, lebo milujem tu krasavicu, s ktorou som prehodil 5 slov? To su mi rady, kks, niet divu kam to cele speje. Take rady, ste ubohy, kazit mladych ludi...

Shejla

Skus si predstavit ze ti toto urobi ona....Ako by si sa citil? Co by si viac chcel byt s nou,alebo bez nej? Neni to fer

mismi

to je zjavne ze asi nevies o co sa tu jedna nejde mi o ziadne bokovecky keby som chcel tak bokovecku mam nepotrebujem bokovecky len nechcem ranit moju priatelku po tolkych rokoch ..

hm..

no riesi to, ako si zostat na istom s frajerkou, kt. nechce nechat kvoli benefitom vyplyvajucich z dlhodobeho vztahu a popritom slintat po druhej, ktora vsak odmieta byt niekoho bokovecka..a teraz predpokladam chce, aby sme mu to tu odobrili, resp. poradili, ako na tu "novu", aby s nim paktovala aj poza chrbat frajerky..

moj zlaty, pekne si to usporiadaj v hlavicke..a bud to sekni s frajerkou alebo s tou novou..hlavne sa k tomu postav ako chlap a nie ako zbabely sralo, kt. len kalkuluje, co by bolo pre NEHO najlepsie..sorry za tvrde slova