Otazka na ženy

Príspevok v téme: Otazka na ženy
mismi

Zdravim vas slečny :) tak prejdem k veci ja mam 2 ročny vztah ja mam 19 ona 17 no prednedavnom som mal zdravotne problemy tak som sie na operaciu no stretol som tam jednu nadhernu dievčinu rposte užasnu peknu milu taku co s nej uz z preveho pohladu niečo vyzarovalo no ona isla po shocodch hore a sme sa do seba zapozerali ale uplne inač nez s inymi ludmi alebo dievčatami bolo to ine cely cas sme na seba kukali potom som ju este stretaval v nemocnici raz sa ku mne aj prihovorila a tak isto aj ja ku nej ...no potom som siel domov a cely cas som sa snazil zistit jjej meno potom som si ju nasiel na FB tak som ju stuchol a ona mi sama napisala ze jak sa mam vtedy som normalne sa mi rozbusilo srdce jak neviem amraton eby bezim a bolo to po cely cas co som snou pisal ..potom sme sa stretli a sli sme sa aj najest ja som jej aj povedal co k nej citim aj jej som sa pytal ci sa jej vobec pacim alebo co ona na to povie ale povedala mi ze nech si prv urovnam svoj vztah lebo s mojou priatelkou sa len furt hadame na blsotiach uz :( ..potom som sa s tym vsetkym priznal aj priatelke lebo vtedy prvykrat som ju aj klamal tak som jej to pvoedal ale sme stale spolu ale stale a este viac sa hadame nikdy by som ju nepodviedol a nikdy predtym som ju neklamal toto bpolo prvy krat po 2 rokoch..a ja som strastne zalubeny do nej do tej ,,neznamej,, nemozem spat lebo myslim na nu tak isto ked vstanem stale to je to iste :( a neviem co ona ma aky postoj ku mne povedala ze budeme kamarati ale ja neviem ja nechcem byt len kamarat...ako sa vy spravate ked sa vam niekto paci ale ma vztah a vy to zistite (ona to vedela) ako reagujete ako datae najavo ze sa vampaci lebo u mna to bolo tak ze od kedy sme sa tak na seba divali od vtedy prsote len za nou leziem stale stale stale ona je taka mila ze božičku :( proste s nej niečo užasne vyzaruje sli by s te s takym sa najest alebo ako reagujete ked sa vam paci niekto :(

mismi

ja viem ze vam to je take cudne a ze by ma nejedna nakopala ja nesom zly a nesom sukničkar ze beham do jednej k druhej nechyba mi sex ani nič ine len proste uz to je take chcem s mojou priatelkou ostat vo vztahu nechcem zahodit tie 2 roky len tak za halvu mozno to nieje dlha doba ale premna hej prezili sme si vela spolu aj za taku kratku dobu a aj ked sa pohadam a vie ma nasrat jak niktoin y neviem ci som si to bez nej dokazal predstavit :(

kafe

to je inac riadna grcka, ak chlap je uplne mimo z druhej kocky, ale tu svoju priatelku NE-O-PUS-TI ani za Boha, drzi sa jej jak kliest aj napriek tomu, ze sa hadaju a akosi im to uz neklape. Ja osobne by som ta nakopala.
Odpovedz si sam. Co ta drzi pri terajsej priatelke? Si s nou stastny? Chces takto s nou fungovat dalsich 10-20 rokov, mat deti a zostarnut s nou? Nechapem ako to myslis "nechcem ju ranit", to tym ze budes slintat po inej, ale zostanes s priatelkou, tym jej neublizujes? Ale ano. Ublizujes jej viac, ako keby si sa rozisiel.
Uz to tu bolo spomenute: rozid sa najprv, daj si par mesiacov oddych, stretavajte sa s novou kockou ako kamosi a potom uvidis.

Deaa

Rozíď sa s priateľkou a tej novej povedz, že máš o ňu záujem, ale práve si ukončil vzťah a nechceš ísť hneď do nového, tak nech na teba počká. Ak nepočká tak nevadí, s priateľkou sa rozíď aj tak, zjavne tvoje city k nej nie sú už také silné. A ten čas prechodu medzi rozchodom a novým vzťahom môžete vyplniť tým, že sa lepšie spoznáte, najprv ako kamaráti a po určitej dobe sa môžete začať spoznávať ako pár.

mismi

vies ale ja nechcem aby si ona myslela ze pojdem od jednej k druhej ja taky typ ani niesom aby som behal za babami ale proste neviem :( som do nej zalubeny tak jak som nebol ani do mojej terajsej :( a veli ma to trapi lebo sa trapi aj omoja piatelka nechcem ju ranit ale ja to nemozem tak ovplivnit a s tou ,,neznamou,, som sa o tom aj rozpraval ale ona povedala ze nech prv si vyriesim terajsi vztah ..neviem ako proste ja nedokazem zahodit 2 roky len tak za hlavu

xbx

Malokedy citam taketo texty..kazdopadne ja to iste prezivam zo svojim telocvikarom:D neviem nanho prestat mysliet nechuti mi jest.. Vzdy ked aj idem zodpori sa mi to lebo stale stale mysliet nanho:)... Neboj sa.. But rad ze ste kamarati... Xo by som ja za to dala aby som bola "kamaratka" s nim..:)

Kazdopadne ak sa ty paci tak sa jej spytaj ci by to fungovalo medi vami ak by si sa rozisiel s momentalnou partnerkou. A ak by nechcela nieco "viac" tak to ber tak ze mas dost casu ..:) ved mozete byt apolu za dva za tri roky...nikdy nevies.. Uvidis ono ta to po case prejde:)

No a k tej tvojej momentalnej priatelke... Ak by ta ta "neznama" odmietla snaz sa obnovit si vztah s tou terajsou preto aj to skonci:) vydiskutujte si to.. Kedze neviem o akych blbostiach sa hadate viac ty nemozem poradit...drzim palce frajo:))