Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Najlepsi gynekolog Bratislava

denissa84

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať ako to je keď chcem zmeniť gynekológa? To mám doterajšiemu povedať že odchádzam a zobrať si kartu? Alebo aký je postup? Idem meniť prvý krát a preto vôbec neviem ako postupovať. Ďakujem za rady!

sissiny

Danielka216 - presne to začal minule spomínať, že sa môže stať že nikdy nebudeme môcť mať deti:/ Mňa dosť táto správa položila, myslím že by doktor takéto veci nemal pohovoriť pokiaľ si tým nie je sto percentne istý. V Ružinove bývame

danielka216

@sissiny a co ta plasi? Ze nebudete moct mat deti? Vsak pokial ta v poslednej dobe zle vysetruje tak ho vymen, pokial si neni spokojna tak to nestoji za to aby si to u neho natahovala. Z ktorej casti bratislavy pochadzas?

stratenazena

Cicilka ako sa hovori doveruj ale preveruj! :-) Ano, vsetky vysetrenia mi spravil, aj sono prsnikov. Vsetko co patri k preventivnej prehliadke

cicilka

stratenazena

hej niekedy to tak je presne ako si napisala. Stretla som sa tym uz, ze len jedna nieco napisala a ostatne baby to brali ako najvacsiu pravdu, preto si odvtedy vzdy vsetko viac krat prezistujem. Aj sono prsnikov ti robil? Na komplet ta vysetril? Nemas zaco, rado sa stalo;-)

sissiny

Danielka216 - áno pochádzame z Bratislavy, preto som napísala aj do tejto témy, lebo vidím že sa tu riešia gynekológovia z Bratislavy. Viem že by sme mali ísť na vyšetrenie len keď sa bojíme toho najhoršieho:/ Môj gynekológ ma plaší, rozmýšľam že ho vymením lebo v poslednej dobe ma vôbec poriadne nevyšetruje a som z toho zúfala

stratenazena

Cicilka vsak ano to mas pravdu, hlavna vec ze my sme s tym nemali problem, ale myslim ze ani ine baby, niekedy len jedna nejaka vecne nespokojna zenska nieco take napise a uz vsetci z toho robia neviem ake halo. V pohodicke:-) Pochodila som dobre, vysetril ma nastastie som mala vsetko v poriadku a zase o rok sa mam objednat ak nebudu ziadne komplikacie. Milly bol ochotny mi poradit vo vsetkom, vypocul ma a aj sestricky ma zlate, takze som rada ze si mi ho poradila:-)Dakujem ;-)

danielka216

@sissiny nad vysetrenim by som ani nerozmyslala ci ist alebo neist jednoducho by som hned isla. Este ked tuzite po babatku a nedari sa vam to. Kolko sa uz snazite? Byvate v Blave?

sissiny

Dievčence mám problém že sa mi nedarí otehotnieť, už som z toho dosť smutná pretože s manželom veľmi túžime po bábätku. Neboli sme ešte na žiadnych testoch, myslíte že by sme mali ísť a vedeli by ste mi poradiť zároveň aj dobrého gynekológa? Pretože môj už je dosť starý a nerada k nemu chodím. Ďakujem

cicilka

stratenazena

to keby som si pamatala kde som to citala, ale niekde tu na internete. Ale tak som rada ze ani ty ani ja sme taky problem nemuseli riesit a ze nas hned zdvihli. Ostatne baby su mi pravdu povediac ukradnute. Ja mam na ich ambulanciu dobry nazor a budem si stat za nim. To fakt? Ospravedlnujem sa ze som dlhsie neodpisovala ale nedalo sa:/ Ako si pochodila?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepsi gynekolog Bratislava - Fórum - ZDRAVIE.sk