Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Maitalon

Príspevok v téme: Antikoncepcia Maitalon
Sim13

Zdravím. Mám 20 rokov a antikoncepciu Maitalon užívam asi 3 mesiace. Čakala som, že sa mi vďaka nej upraví aj cyklus a pri menštruácii nebudem mať bolesti ako dovtedy, ale zatiaľ nepozorujem žiadnu zmenu. Navyše, pleť sa mi výrazne zhoršila, pričom mi všetci hovorili, že antikoncepcia pleť krásne vyčistí. Chcem sa teda spýtať, mám ešte nejakú dobu počkať, kým si moje telo zvykne a až potom prípadne zmeniť? Pretože počas menštruácie sa kvôli bolestiam sotva dokážem postaviť z postele a trápi ma aj tá pleť. Niekde som čítala, že prvé mesiace sa pleť čistí a preto sú vyrážky výraznejšie, ale po cca 3 mesiacoch to ustúpi..Je to tak? Ďakujem za odpovede :)

jaja77777

Ja som tuto antikoncepciu uzivala uz davnejsie, ale mam pocit, ze tiez mi trvalo dlhsie, kym sa mi plet vycistila... na tvojom mieste by som este mesiac-dva pockala.
Pripadne navstiv gynekologicku, ona ti poradi, ci mas pockat alebo ti ju zmeni

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia Maitalon - Fórum - ZDRAVIE.sk