Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ploche nohy, problemy s doktorkou

Príspevok v téme: Ploche nohy, problemy s doktorkou
xiibixii s

Mam.taky problem , ze mam odmalicka velmi ploche nohy , ktore ma.bolia uz pri trsku dlhsej chôdzi a nie to.este pri behu , to je.nieco strasne.. Teraz mame na aciatku.roka.v skole altletiku a ja som si vyziadala od lekarky ospravedlnenie alebo teda uvolnenie z telesnej.len a len na atletiku resp.dlhsie behy , tie vytrvalosyne.. Ona mi.ho vsak odmietla dat s tym , ze sa ako.mlade dievca mam hybat ze vraj zo mna bude coskoro chodiaca mrtvola..no chapete to ??? Len na jednu hlupu vec som chcela to uvolnenie naozaj ma to boli ..ja neviem co robit uz to suri a ona mi to neulahcuje.vdaka za rady

xibyxii s

ano objednala ma ale ten.ma volny termin az za necely mesiac a v skole to suri.. tak to podla mna nevystihla pretoze vzdy vsetko ostatne robim.na tv , len ten vytrvalostny mi robi problem pretoze ma neskune z toho bolia chodidla a chrbtica . moja doktprka ma teraz poslala ku ortopedovi po 6 rokoch ..Ip adresy neovplyvnim.pretoze mi to robi router , pardon za taky detail ;)

_meno

Ahoj xiibyxiis

Suhlasim s ostatnymi, ortoped ti pomoze skrze vlozky do topanok/pevnej obuvy + si najdi cviky na rozcvicovanie chodidiel.

philips

S chodiacou mŕtvolou to úplne presne vystihla. Bola si vyšetrená ortopédom, respektíve poslala ťa obvodná k nemu?

matway

Nemeň IP adresy, bude to nedôveryhodné, a áno, mala by si s rodičmi zájsť za ortopédom, ktorý ti predpíše tie vložky do obuvi. A nie, nemala by si zneužívať fakt, že máš ploché nohy pred profakom, lebo potom, áno, doktorka mala pravdu, že sa s teba môže stať chodiaca mŕtvola. Prvý rozhovor musí byť s rodičom!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ploche nohy, problemy s doktorkou - Fórum - ZDRAVIE.sk