Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazka pre muzov v znameni lev

Príspevok v téme: Otazka pre muzov v znameni lev
pupik333

Prosim o radu ludi v znameni leva,najlepsie muzov. Neviem totiz ako mam vyriesit moj problem s kamaratom. Spoznali sme sa v zahranici a nas vztah sa vyvijal velmi dobrym smerom,cisto kamaratskym. Radi sme sa rozpravali, srandovali, doberal si ma. Potom som urobila chybu. Moj manzel na neho ziarlil a chcel odo mna aby som sa s nim prestala bavit. A ja zaslepena a hlupa som to urobila. Rok som chodila okolo neho a nasa komunikacia spocivala iba na pozdravoch. Prednedavnom som sa rozhodla,ze to skusim napravit. Ospravedlnila som sa, chapal ma ze som to urobila kvoli muzovi,ale akosi ma upodozrieva v tom,ze to s nim nemyslim vazne. Ze to chce cas kym sa to ako tak napravi aj to nevie,ci to bude vediet. Snazila som sa stale nadvezovat komunikaciu ale on sa vobec nechyta a popritom od jeho kamosky viem ze by sa so mnou chcel bavit. Takze vas ziadam o radu,ako si ziskat spat jeho naklonnost.

pupik333

Veo ... bolo to kamaratstvo. Uznavam ze je pritazlivy muz ale tam to aj hasne. Mala som ho rada ako brata...aspon sa to tak rysovalo. A vo sa tyka mojho muza,ziarli na mna odvtedy,co ma pidviedol...cize namysla si veci,ktore nie su.

veo veo

No pride mi to trosku cudne ,mam pocit ze si nepochopila o co ide,vacsinou kamaratstva medzi muzom a zenou neexistuju ,to znamena ze jeden z Vas citi nieco ine a pravdepodobne to nebude iba v kamarátskej rovine.takze nadavaj mu nadeje,dalsia vec je ze nevyhovaraj sa na muza ,on je ten posledny co ti ma prikazovat.Asi vedel preco ti to zakazal.A cudujes sa kamosovi ze ti neveri?ja sa necudujem.Co si myslis tvoj muz je de..l?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otazka pre muzov v znameni lev - Fórum - ZDRAVIE.sk