FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: farbenie hennou

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "farbenie hennou" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    janka24.05.07 11:51??.??.54.83

mozte mi povedat co je to vlastne ta hena? viem ze je to prirodne farbivo, ale ako sa to pouziva a aky to ma ucinok? a aky je rozdiel medzi bezfarebnou a farbenou? ja mam svetlo hnede jemne vlasy, uz asi rok nefarbene a chcela by som skusit henu. prosim, mozete mi poradit kde sa to da kupit a aky odtien? nechyti mi to na zeleno?

• prairie26.08.07 18:12??.??.243.42

a na farbene vlasy henu pouzit mozem? viem, ze po nafarbeni henou by som uz nemala pouzivat chemicke pripravky. ale ak som ich pouzila predtym? zhruba dva mesiace dozadu.

• panika24.05.07 11:58??.??.236.217

nemal by byt problem..len na henu nesmie ist ina farba (chemicka)

• janka24.05.07 11:54??.??.54.83

hladala som, ale bolo tu toho malo. takze sa henny nemusim bat pokial nemam farbene vlasy?

• panika24.05.07 11:53??.??.236.217

napr. v DM drogerii. Bezfarebna je len regeneracna. Ale na vlasy s henou nesmie ist ina farba a ani trvala. skus si vyhladat v temach, uz to tu bolo

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch