Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ustipol ma had? Stale zijem

Príspevok v téme: Ustipol ma had? Stale zijem
Roboo

Vcera som bol s frajerkou prejst sa do blizkeho lesika pri meste. Sedeli sme na mieste kde sa chodi opekat. Je tam viacero stromov a dve su take ze maju vydlabane kmene neviem ci od skodcov alebo od ludi. To je jedno. Frajerka len tak zo srandy povedala ze tam mozno byva nejake zvieratko a ja som bol zvedavy aka hlboka je ta diera v kmeni a tak som tam vopchal ruku. Vtom ma nieco strasne silno ustiplo alebo pichlo neviem a v momente som zreval a ruku vytiahol. Na prste som mal dve malicke slabo krvave bodky v vzdialenosti asi 2-3mm. Bolelo to strasne az mi bolo na vracanie a este pekne dlho som to citil. Po case mi zacalo byt akosi divne ale nejako to preslo samo. Sli sme pomaly domov. Aj dnes mam tie bodky este, nekrvacaju ale tak ma napadlo ze ci to nebol had v tom kmeni. Nejaky maly had. Hladal som na nete a docital som sa ze po ustipnuti hadom su dve bodky v malej vzdialenosti od seba. Lenze ak to bol had a ja stale zijem znamena ze nebol jedovaty? Prosim niektor nech sa vyjadri. Islo o hada. Ja som to zviera nevidel kedze som len ruku tam vopchal ale ak by to bola len osa ci srsen tak ten ma zihadlo nie a neboli by dve bodky po ustipnuti hmyzom. Ci?
Nerobte si srandu prosim, chcem len rozumne vyjadrenia. Vdaka

vegetarian

Roboo: Poznáš frázu "nedráždi hada bosou nohou"? :-) Nabudúce si zober palicu.

Mohol to byť aj veľký pavúk. Každý pavúk je jedovatý, inak by nezabil hmyz. Buď rád že žiješ.

Roboo

Tak som tu a zijem :D Neozyval som sa lebo som hladal na webe dalej a nejako som si to asi vsugeroval alebo co proste mi zase zacalo byt divne. Tak som zavolal brachu nech po mna pride a odviezol ma k lekarke obvodnej. Ta mi povedala ze podla tych bodiek to vyzera byt na hada ustipnutie a ze ci som nevidel ako vyzeral. Ked som jej povedal ze kde som pchal ruku tak len pokrutila hlavou :D Potom mi povedala ze ak by bol jedovaty tak mi ruka uz za par minut opuchna a zmeni farbu a mal by som sa horsie a ze divne mi je lebo som sa vylakal. Pre istotu mi zmerala tlak, tep a dychanie a pozrela zrenicky. Dala mi nejaku injekciu vraj na upokojenie a mohol som ist domov. Ale mi ludia odlahlo. Uz taku chujovinu viac robit nebudem. Lenze som cerstvo zamilovany tak vtedy sa mi rozum zastavuje :D
Marian32 to si viem predstavit ako sa asi tvoja baba citila ked jej toho kliesta vytahovali z rozkroku, si vedel vybrat miesto kam sa zapichne:D ty brdo to si urcite sepkali po nemocnici aky pripad mali :D Tak dalsia co sa pouci ako sa obliekat a kde si nesadat :D
Tak dikez ludia a dobre ste ma zdrbali ze naco ruky pchas :D
anakonda dik za ten link, cital som dopodrobna. Dik

dr.Mudr.

hady klieste srsne osy ovady diviaky lisky medvede.... srat nato najlepsie sediet doma alebo ist do mesta tam zvery nehrozia:D Kaslat na prirodu

Ahmed

Alenka ale netreba to podcenovat. Uz boli pripady ze ludia na uhryznutie hadom umreli alebo skoro umreli. Nikdy nevies ako tvoje telo na jed zareaguje. Si precitaj to co tu vhodila anakonda. Dobry clanok. Najma u malych decak by som ustipnutie hadom nepodcenoval alebo u tehotnych zien.

Alenka191994

hady v našich zemespisných šírkach maju len toľko jedu, aby usmrtili svoju korisť-t.j, hlodavce, menšie cicavce. Pre usmrtenie človeka nemajú dosť jedu, ohroziž zdravie či život môžu len človeka, ktoré má zdravotné problémy, (s tlakom, srdcom, a podobne)

Marian32

Pri pobyte v prirode treba byt opatrny. Mne sa stalo nieco podobne s frajerockou mojou v juli. Tiez som ju pozval na vylet za mesto na luku. Ona moja peknucka si vsak obliekla kratasky a kedze sme si chceli posediet a pokochat sa pohladom na mesto tak sme si sadli na tu luku a sedeli tam asi taku tristvthodinku a cmulali sa. Vecer mi vsak volala ze si nasla kliesta na intimnom mieste prisateho rovno v blizkosti svojej kundicky ze co ma robit a mame to nechcela povedat a mala problem ho dostat kedze celkom dobre nevidela na to miesto len s pomOcou zrkadla. Tak sme akoze sli vecer na dalsie rande a v aute som sa jej ho pokusal vybrat ale neslo to a ten ciciak sa jej drzal ako kliest :-DDD Tak sme bezali na gyndu do nemocnice ze tam jej vyberu ale nakoniec sa s tym pohrali na obycajnej pohotovosti ze na gynekologii by nas vysmiali. Tak jej ho vyberali sestricky ani nie lekar, ten sa len smial ze ci sa v krataskoch do travy sada.
Chcel som tym povedat ze niekedy sa zdanlivo romanticky vylet ci rande moze zmenit na boj o zivot alebo trapny pobyt v nemocnici :-DDD
Dufam Roboo ze si v poriadku a rozmyslal nabuduce co robis nekonaj zbrklo aby si na babu zaposobil :-DDD

Dendik111

Pravdepodobne to bola vretenica. Po jej uštipnutí môžeš pociťovať nevoľnosti ako popisuješ. Napriek tomu, že je jedovatá, tak jej jed nie je pre ľudí smrteľný. Ak ti to neprejde, prípadne sa objavia nové príznaky, tak nestrácaj čas písaním, ale radšej zbehni na pohotovosť pre istotu ;)

anakonda

Slobodna to kde si nabrala ze stipu len jedovate hady? Co viem aj nejedovaty ta moze ustipnut.
A k lekarovi nesiel asi podla mna preto lebo chcel hrat silneho chlapa pred frajerkou tak ako aj pchanim ruky do dier. Ona je zvedava tak ona to musi preskumat. Mala si tam sturit ruku sama ked ju zaujima ci tam niekto byva.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ustipol ma had? Stale zijem - Fórum - ZDRAVIE.sk