Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Candida krusei - RNG

Príspevok v téme: Candida krusei - RNG
mima32

Ahojte zo stolice mi bola diagnostikovaná Candida krusei. Držím už dva mesiace prísnu diétu, beriem omega 3+ Biopron9 probiotiká. Kvapky Gse ale z lekárne Citrovital a oregánový olej z obchodu. Nakoľko už roky bojujem so zápalovou a ťažkou formou akné , nadváhou, nafukovaním, vypadávaním vlasov a lámavými nechtami, zápach z úst, znížená chuť na sex...Chodila som od lekára k lekárovi a až na koniec mi urobili test zo stolice kde mi bola diagnostikovaná Candida krusei. Je to menej častá dg. a keďže v úplne každom článku o candide sa spomína len tá najrozšírenejšia forma albitans, nemá mi kto pomôcť. Robím si domáci klystír, jem surový cesnak a pijem aj bylinné tinktúry. Pleť sa nelepší, a ani som neschudla napriek minimálnemu množstvu tuku v strave. Mám obrovské brucho a dokonca priberám. Je to možné? POmôže mi pán RNG alebo niekto s týmto typom candidy? Ďakujem pekne

RNG

Rozne candidy sa nachadzaju bezne v crevach, ale pokial ich nepodporis mnozstvom cukrov a jemnych muk, tak sa nepremnozia. Naviac ked si systematicky nenasadzas probiotika, co bojuju proti roznym nakazam, vcitane candid a nepodporujes ich rozmnozovanie krmenim mikrovlakninami, tak dospies do tvojej dnesnej situacie.
Ak ale ten trend obratis, tj budes si nasadzovat probiotika a brat zmes mikrovlaknin kazdodenne a vyhnes sa podla moznosti cukrom a vyrobkom z jemnych muk, tak si zmenis crevnu floru postupne na probioticku a ine kultury potlacis takto
Takto je to dost dlhy proces, da sa urychlit specifickym, branim proticandidovych doplnkov, ktore potlacaju candidu ale nie probiotika. A na par tyzdnov prisnou bezsacharidovou dietou.Pozri cez Google.sk pod mojim nickom a slovom candida.

Maoam

mima32, podla tvojich zdrav. problemov treba komplexnu detoxikaciu criev, vratane klystirov (ambulantne, nie sama), dalej vylucenie toxinov z tela (na to je viac preparatov) a takisto detox pecene

nepohnes sa dalej

po tom vsetkom musi nasledovat sanacia criev a znovuvybudovanie zdravej flory

C.krusei v creve je iba symptomom dysmikrobie

RNG

Vytazky z grapefruitovych semien, co obsahuju len polyfenoly nie su neucinne, ale ucinnost sa aj viac ako zdesatnasobi na rozne mikroby ked sa chemickym procesom tie polyfenoly zmenia na zmes quaternialnych zlucenin, ako je napr tu
hoogle.sk
Samozrejme to mozes kupit lacnejsie z dovozu, ale musis si davat pozor, aby si dostala to iste, tj citricidal profesional a aby to hovorilo jasne na flaske, ze to obsahuje quaternialne zluceniny, nie len obycajny vytazok z grapefruitovych semien.

RNG

Nuz asi mto GSE co pouzivas neobsahuje quaternialne zluceniny, ako ich ma ciricidal profesional. A citrovital je tiez len vytazok z grapefruitovych jadierok, tak isto neobsahuje ucinne quaternialne zluceniny. Takze stracas cas a peniaze.
Nafukovanie znamena zle travenie a to je vec dostatku kyselin, enzymov mikrovklaknin a probiotik. To si musis na[pravit, samozrejme
Ako porazit candidy rychlo pozri na Google.sk pod candida a mojim nickom.
Vyzaduje to samozrejme bezsacharidovu dietu a prtikandicive doplnky ako oreganovy olej, kokosovy olej pripadne aj enzym candex, co rozpusta bunecne steny candid a plesni.

mima32

matway- už dva a pol roka nefajčím, absolútne nepijem alkohol a som na nízkosacharidovej diéte. Na začiatku sa mi podarila aj zhodiť, ale ani neviem prečo som začala opäť priberať. Moja strava je chudé mäso, asidofilné výrobky, zelenina na pare. Žijem bez ryže, lepku a mlieka, z ovocia len zopár druhov. Som čistotná a mám aj čistú prácu aj domácnosť. Rodina okolo mňa je zdravá. Skutočne neviem, čo robím zle. A kde teda začať? Nikel? Hliník? kde sa nachádzajú? v zelenine? v čaji ktorý pijem?NAkoľko nejem priemyselne spracuvávané potraviny, varím celej rodine sama, neviem kde to môžem prjímať. v tom druhu candida albiCANS som sa sekla/preklep.Zuby mám ok, bola som aj na rontgene kde mi urobili panoramarický snímok, pred mesiacom bolo vsetko ok.Bola som u niekolkych lekarov, kde mi robili stery, výtery, hadica do zaludka, stolica, moc...ževraj som zdravá až na tu candidu. Tak čo mám teda robiť?

matway

V prvom rade to nebude len candida krusei / iný druh je candida albicans, nie albitans/, ale nespočetné množstvo škodlivín, ktorým si prispievale svojou životosprávou. Po rokoch nezdravej výživy, by chcel asi každý s problémami mávnuť zázračným prútikom, ale takto to proste nefunguje! V sebe okrem candidy máš ešte aj čosi na viac, keďže tu spomínaš aj iné problémy: ťažká forma akné=baktérie živiace sa na tvojom tuku- trichinely, k tomu mášodpoveď na nadváhu. Nafukovanie-problém nie len z črevnej mikroflóry, ale aj ústnej dutiny! Opisuješ aj zápach z úst, kde by som asi hľadal pokazený zub a streptokoka pyogenes. Vypadávanie vlasov je zapríčinené hlavne ťažkými kovmi, predovšetkým niklom! Tých ale v tvojom tele bude oveľa viac. Znížená chuť na sex je spojitosť s obrovským množstvom aluminia /hliníka/!
A kde vlastne začať? V tvojom prípade bude na prvom mieste zmena v chovaní k tvojmu telu...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.