Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odpadla som z ničoho nič

Príspevok v téme: Odpadla som z ničoho nič
POMOC!

Dobrý den, mám 16 rokov, asi pred mesiacom som na čerstvom vzduchu pri pozeraní filmu z ničoho nič odpadla, prišlo mi zle a už si pamatam ako ma prebrali. Pritom som v živote nemala žiadne problémy akurát iba pri každej návšteve doktora čo sa týka odberu krvi, očkovania odpadávam. Odvtedy mám čudné závrate, točí sa mi hlava, je mi veľmi teplo a bojím sa že mi príde znova zle že odpadnem. Nemám žiadne psychycké problémy, nefajčím, nepijem ale športujem. Nechcem to povedať rodičom, pretože by ma hned poslali na všelijaké vyšetrenia a podobne čo nechcem. Preto Vás žiadam o pomoc a veľmi pekne vám dakujem za prečítanie a rady.

RNG

Dovodov na odpadnutie je hromada a bez dokladneho presetrenia, tj od komplexneho rozboru krvi, tlaku, sacharidov, sytenia krvi, kyslikom a podobne je to len vec hadania do luftu.

Za detsva som aj ja 2 x odpadol, vzdy v davoch, takze to bolo asi nedostatkom kyslika alebo znizenym cukrom v krvi.A mozno nahlou viralnou nakazou atd
O 60 rokov som este stale tu, a uz neodpadavam....Lekari by povedali ze "som z toho spontanne vyrastol," hahaha

prezývka00

mne sa stalo podobné, odpadla som v nemocnici a odvtedy stále sa niečoho bojím vačšinou doktorou alebo len ked mam icśt v piatok večer von tak sa bojím proste mam taký strach a často mam navaly tepla začne sa mi krutit hlava-pocit ako pred odpadnutím, neviem čo s tým velmi ma to obmedzuje a nemožem si užit niektoré situácie pretže sa večene niečoho bojím

|AnonyM|

:D Ja som pred rokom odpadol tiež (mal som 16) robil som vonku na dvore malu potrebu a nejak som sa potom prebudil na zemi :D

Fleur-de-lis

možno zo slnka, nedostatku vody, nízkeho tlaku (máte doma tlakomer? Alebo u obvodnej...)
Mne sa to raz stalo po zopár hodinách na slnku, kedy som tiež zrejme málo pila a ako niekto písal, v takom veku sa ešte telo vyvíja, možno aj to zapôsobilo.

Alebo či to môže súvisieť s plytkým dýchaním, neviem.

Každopádne, vždy keď sa začneš cítiť hoc len trocha zvláštne, sadni si radšej...

karolinka122

pokial sa inak citis dobre , nic vazne to nebude, bud dehydratacia, nizky tlak, alebo casta anemia /nedostatok zeleza/. Mala by si zajst k obvodnej na krvnej testy, vhodne doplnky, vitaminy, mineraly ti postacia. Alebo pri stavoch slabosti uzivaj Magne B6 a vela pi - vodu cistu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odpadla som z ničoho nič - Fórum - ZDRAVIE.sk