Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť kolien, vysoké zápalové hodnoty v krvi

Príspevok v téme: Bolesť kolien, vysoké zápalové hodnoty v krvi
BabulaX

Chcela by som poradiť, moja dcéra má 17 rokov a posledné dva roky berie väčšinu mesiacov v roku antibiotika. Opakovane jej robia krvné testy v ktorých ma veľmi vysoké zápalové hodnoty. Jedinú bolesť ktorú pociťuje je bolesť kolien.
Poraďte mi prosím ako sa dá pomôcť a neužívať antibiotiká?
Ďakujem

RNG

atb su ucinne len na bakterie, a aj to nie vsetky. Ale znacne znicia probiotika, tj mikroby, co nam vyrabaju rozne vitaminy, ziviny a az 70% vsetkych protilatok proti roznym mikrobom.
Takze v prvom rade by som bral mikrovlakniny a kvalitne probiotika, aby sa hrube crevo zase osadilo probiotikami, co znacne zvysi celkovu imunitu.
Naviac, keby to nestacilo alebo ked si chces urychlene vynicit tie skodlive premnozene mikroby tak by som bral roztok citricidalu, profesional, kapsule oreganoveho oleja, berberine, serrapeptazu na odmaskovanie roznych maskovanych infekcii, prepadne aj extrakt z olivovych listov. Kazde z tychto ma iny ucinok, na ine mikroby a dokopy pokryju viacmenej vsetky mmozne.Aj take, co bezne lekari nevedia ani poriadne diagnozovat
Najzakernejsie su maskovane infekcie alebo vnutrobunecne parazity, ako L-formy(boreliozy, a ine) tiez chlamidie a rozne mykopazmy. Tieto vsetky zvysuju zapalove hodnoty, znizuju imunitu, a utocia okrem ineho aj na klby.
Ja na ne pouzivam kombinaciu serrapeptazy, extraktu z olivovych listov a kvapky samenta, coumandy a banderolu. Tak som ziskal spat mobilitu v kolenach a rukach, ktoru mi tie potvory po uziti atb v nemocnici(operacia zlcnika) znacne znizili. Bolo to az tak zle, ze som v pravej ruke nevedel udrzat ani prazdnu sialku. Po 3 mesiacoch uz dviham zase aj 40 kg v ruke, bez poroblemu, hoci sa este stale citi trochu "drevenna" Pokracujem dalej ale z mensimi davkami, lebo tentokrat si tie reumaticke bolesti chcem uplne vyliecit, nie len docasne potlacit.
Vynicit niektore maskovane nakazy, najma vnutrobunecne parazity ako mykoplazmy boreliozy, chlamidie a ine L-formy trva mesiace, mozno aj vyse roka.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť kolien, vysoké zápalové hodnoty v krvi - Fórum - ZDRAVIE.sk