Zoznamky a moje krute zistenie..

Príspevok v téme: Zoznamky a moje krute zistenie..
tidli_fidli

Ahojte..prosim Vas
Bola by som rada ak by ste sa mi vyjadrili k nasledovnej situacii, pretoze uz fakt neviem ci ja som debil alebo kde je chyba...
Prosim o nazory a ked ich bude viac, tak ich hadam aj dam precitat mojmu uz teraz expriatelovi, lebo ja uz fakt neviem ako mu vysvetlit, ze to co urobil, nepovazujem za normalne hoci on ziaden problem nevidi.

Vcera si pozical na nejaky cas moj mobil, kedze ja v nom mam internetove pripojenie. Ked mi vratil mobil a nasledne som si chcela pozriet nieco na webe, otvorila sa mi v prehliadaci posledna navstevovana stranka. Zoznamka. S jeho profilom. A s jeho spravami.... A s kopou dievcat s ktorymi mal rozpisane spravy. So ziadnou sa nestretol, ale flirtov, sladkych osloveni, „cmukov“ a reciciek pozehnane....kazdu konverzaciu zacal slovami „si nadherna“. Dokonca aj so mnou tak zacal, teraz viem, ze to bola iba jeho rutinka a ja som sa v tom case „chytila“.

Prisla som za nim so slovami, ze je koniec. Nechapal. Najprv zatlkanie, ze to on nepisal. Potom tvrdenie, ze je tvor spolocensky a nie je nic zle na tom, ze dievcatam pisal, hoci aj oslovenia typu „zlatko“. S niektorymi si aj vymenili cisla. Ziadala som ho o vysvetlenie. Bolo ticho. Jeho odpoved : teraz pracujem a nevidim na tom nic zle.. Nepodviedol som ta, nic zle som neurobil.

Doparoma, ked je niekto vo vztahu, nie je normalne aby vyhladaval co i len virtualnu spolocnost inych zien. Podla mna to normalne nie je. Podla neho uplne v pohode.
Prosim Vas vyjadrite sa mi k tomu, co si o tom myslite... som ja vadna??? Myslim ze chyba je skor inde... podla mna to je neospravedlnitelne... alebo je to bezne? Slova zlatko, kraska, pridi castejsie, myslim na teba.... ved to preboha nemoze clovek adresovat len tak niekomu :( doteraz sa prezentoval tak, ze ja som pre neho vsetko, v zivote by mi nenapadlo, ze on ma potrebu vypisovat inym..nas vztah nebol v poriadku, ale nikdy som nepredpokladala, ze by to stroskotalo zrovna na tomto, pretoze som mu maximalne verila, co sa tykalo inych zien..nikdy som nemala podozrenie, ani mu nekontrolovala spravy, veci, nic... vzdy mi daval istotu ze ma lubi a ja som to aj citila... preto tomu nerozumiem...naozaj... prosim len o vase nazory, on tvrdi ze to cele nafukujem. JA tvrdim ze som mu mala dat hned rovno medzi oci.

nechce odist z bytu, lebo dovod ktory mu davam na rozchod je vraj pre neho neopodstatneny... tak ja uz fakt neviem..to je bezne ze budem ludom opacneho pohlavia davat chrobaky do hlavy, sladke reci atd? to su akoze dnes bezne praktiky? fakt uz neviem posudit, co je v dnesnom svete normalne a co nie..

blackie

dakujem tidli, ale nic sklanat nemusis, som stale len obycajny chalan ktory ma aj svoje zle vlastnosti ako kazdí(nikdy nevies ci by si si zo mna netrhala vlasy :D) len mam svoje zasady za ktorymi si stojim a k nim patri aj to co som pisal nizsie.....a som tiez zastanca riesenia sporov namiesto rozchodov a tiez verim ze otvorenostou komunikaciou a pristupnostou zajdem najdalen....holt zatial mi stroskotal kazdy vztah, takze niekde robim chybu....alebo su len ludia svine :)

tidli_fidli

maoam..ale ja som rozhodnuta, neostanem s nim... so vsetkym s vami suhlasim..a pred tebou blackie sklanam hlavu..naklonuj sa prosim :)

pre mojpohlad- myslim, ze vyzreta som dost...chyba je skor v tom, ze velmi sa vzdy snazim vychadzat s kazdym..takisto som bola doteraz viac zastancom riesenia sporov, namiesto rozchodov.
Verila som ze komunikaciou a otovorenostou, svojou pristupnostou zajdeme najdalej. zial, nekonalo sa.
viem co je rozum a viem co su city. doteraz viac vzdy uradovali prave tie city, rozum vzdy krical na poplach a vedel kde je pravda...ale az teraz sa mu definitivne podarilo vsetko urovnat.

Maoam

hej, niektori dokazu na stlacenie gombika plakat, ked si to situacia vyzaduje a uz maju partnerku tam, kde chcu...zazila som

je vela hysterickych muzov, muzov s HPO, ci inymi osobnostnymi poruchami, zaujimave ale, ze su profi-manipulatori, do nohy, asi ani nevedia inak ale vedia s tym uzasne narabat a vzdy vsetko urobit tak, aby im dobre bolo a aby to vyuzili vo svoj profit, benefit, vyhody...na seba veru nikdy nezabudnu

Maoam

a este - skutocne spoznas cloveka, ked s nim travis vela casu, ci uz spolocne byvanie alebo minimalne velmi caste a dlhe stretavky v tyzdni

vela ludi funguje na dialku (skola, praca), alebo nebyvaju spolu - tam to tiez trva dlhsie, kym druhu stranu spoznas

Maoam

mojpohlad - mas pravdu, toto je velmi potrebne - nechat si cas a preverit cloveka v praxi, z vlastnej skusenosti hlavne vo vypätych, zatazovych situaciach ako som uz pisala a velmi, prevelmi dobre si ho vsimat a hlavne vlastne reakcie (intuicia, alarmy, vnemy, protirecenia atd.)

lenze - niektori ludia su profesionali, zvlast vo vyssom veku, ak to robili cojaviem 15-20 rokov, nie je vzdy jednoduche takeho cloveka hned odhalit

zvlast este,ak je clovek uz zalubeny

samozrejme, tym nijako neospravedlnujem ludi (ani seba), ktorym sa to stalo - ale niektori su taki profesionalni herci a manipulatori, ze ich neodhalis hned

su vsak znaky, ked uz ma clovek s tymito ludmi istu prax, podla ktorych sa daju rozoznat po istom case...ale na to treba prist postupne

bohuzial, casto iba cez vlastne skusenosti

mojpohlad

Vzdy sa cudujem zenam, ktore nedokazu rozlisit 'autenticnost' chovania toho druheho.

Asi tiez nie si uplne vyzreta, ak skocis do vztahu s niekym takym.

Inak dobra otazka je, na com je vlastne zalozeny vas vztah ?

Poznas svojho frajera uz dlhsiu dobu ?
Myslim ale ako cloveka,priatela, kamarata, nie ako niekoho pre povrchne romanticke vzplanutie.

Travila si s nim (predtym nez doslo na chodenie/frajerenie sa) dost chvil kedy si mala sancu ho spoznavat aky je ? Myslim spoznavat ho po stranke ludskej a povahovej.

blackie

ja som chlap, 30-tnik a nikdy ani v 20tich som nemal potrebu si vypisovat s inymi babami a dvihat si ego, naco? pride mi to ako totalna urazka a neucta k partnerke(jedine ak napisem nejakej dlhorocnej kamaratke ale urcite nie taketo spravy, a vzdy informujem nadejnu partnerku ze toto je moja dlhorocna kamaratka aby nedoslo k nedorozumeniu).....a nie si divna ani nic podobne tiez som mal skusenosti so slecnami ktore by prekrutili aj pana boha a snazili sa robit zo mna debila, a este boli aj urazene ze ako som si dovolil prist na to ze ma klamali.....zabudni nanho manipulator-hovado...casom by to bolo len horsie a ty by si sa len trapila kde robis chybu....a tou by bola nadalej udrzovat s nim kontakt a este mu aj nieco odpustat....nedaj sa bojuj!