Prestala som fajčiť - co teď..

Aladar

Chce to vydržať su nervy to hej ale ked sa vsetko prekona vidiet vysledky sice fajcenie nebude uz nic ale ber tak ze ak ta cigareta nezabije zabije ta nieco ine napriklad stres ten viac skodi ako cigareta a ked clovek umiera povie si co neurobik to a to ale to je neskoro viem je to obhajoba cigariet ale ak cigareta neodfajci strava,stres hocico staci si vybrat ak inak drzim palce chce to pevnu volu

nefajciar

ja som prestal s dna na den a vobec mi to nechyba ... sice som mlady ale aj tak som fajcil asi 4 roky neni to doba ale aj tak mi to nechyba mam ine zaujmi ine ciele a nech em si ničit tymto zdravie + ide to do penazi ... len proste niektory ludiana to nemaju lebo su slaby s niečim skoncovat proste povec si nechem fajcit a nebudeš ...keby vsetko bolo take lahke robili by to vsetci ... proste som sa za poslendy rok od kedy som mal zdravotne problemy naucil vela o ludch ake su svine a teraz sa na nikoho nikdy nespolieham a je mi dobre :) nestazujem sa vsetko sa da len treba chciet!

karolinka122

ved to su tie veci, ani nie fyzicka, ako psychicka zavislost. akoze porobim toto tamto a potom si pojdem zapalit, idem nieco von povybavovat, ponakupovat a potom si urobim kavicku a zapalim. ten blby zvyk. dokazala som nefajcit iba v tehotenstve, bolo to tazke, stale som mala chut, aj ked som sa ako nefajciar citila ovela lepsie, bola som menej unavena , vnimala som ovela silnejsie chute a vone, cerstvy vzduch, ale stale mi ten blby zvyk chybal, ked niekto fajcil a citila som dym, az ma trhalo...

atanerka

no začala som aj viac jesť hlavne teda večer namiesto cigy to boli rôzne blbosti a teraz uz normálna večera čo ked som fajčila nebolo radšej som si dala vodu a cigy lebo najviac cigarieť som vyfajčila večer doma ale priberať som začala až tak po 3 mesiacoch. a zabudla som hlavný dôvod prečo som prestala fajčiť bol môj 13 r. syn jemu som slúbila že to dokážem a dala som mu slovo a slub:-)a je na mna teraz za to hrdý. ale prvé dva mesiace boli naozaj hrozné nikam som nechodila len z roboty a domov žiadna káva s kamoškami mesto len robota a domov aby nebola chuť príležitosť a žiadny alkohol

m8

:) tak nakoniec kolega bol dobrý hnací motor pre teba a ani o tom nevie :) a ked si pribrala, si začala aj viacej jesť?

atanerka

hej prestala som fajčila som škatulku denne a koncom oktobra to bude rok čo som prestala sama od seba zo dňa na deň. doteraz mám chuť na cigaretu dokonca sa mi o tom že som si zaplálila sníva, pribrala som 6 kg. začiatky hrozné prvé dva mesiace prvý týžden peklo druhý menšie peklo vyupratovala som doma všetky skrine stále som musela niečo robiť a hlavne chrúmať tyčinky, niekedy stavy až úzkosti by som povedala a stále som rozprávala o cigaretách a môj kolega v práci mi denne vravel že to nedokážem že som slabá osobnosť a psychicky labilná :-) no a už len kôli nemu som si nezapálila