Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Všetko zrazu ako v tom najhoršom sne

Príspevok v téme: Všetko zrazu ako v tom najhoršom sne
kredensa24

Je to veľmi ťažké pre mňa a budem veľmi rada ak mi odpoviete alebo poradíte. Vopred veľmi pekne ďakujem. S priateľom som rok aj dva mesiace. On má 23 aj 20. Mám za sebou pár vzťahou no on nie som jeho prvá priateľka. Prvý polrok nášho vzťahu bol naozaj fajn. Smiali sme sa spolu, vášnivo milovali, bol na mňa dobrý pozorný milý a zhruba po pol roku nastal prielom. Je ku mne chladný za všetko ma buzeruje, kričí po mne pre sprostosti ako po malom decku, nechce so mnou tráviť čas a ked mu nejako pekne poviem nadá mi že sa mazním. Jedine kedy je ku mne milý a vyznáva mi lásku je keď sa chce so mnou vyspať. Je to veľmi ťažké a ponižujúce. Nepochváli ma že pekne vyzerám ani nič jedine ak je na mne niečo zle tak to mi povie. Napríklad minule sme išli von a ja som si ešte v ten den ráno kupila peknú blúzku v GATE šli sme spolu aj s partiou a on ma pred všetkými zosmiešnil prečo nosím blúzky ako po babke. Je mi naozaj lúto že od neho nepočujem už milého slova ani milujem ta ani chcem byť dnes s tebou... nič... neviem čo mám robiť.. ale ničí ma to berie mi to sebavedomie... naozaj je jediné riešenie rozchod?

Fleur-de-lis

kredensa, ak nie si proti, napíš mi na emaema@hotmail.sk

Mrzí ma, že sa k tebe otec tak správal. Ak chceš, môžem ti skúsiť pomôcť nájsť spôsob ako von z toho kolotoča.

Fleur-de-lis

krednsa, uf, priateľ ťa využíva a ty si povaha, ktorá si to ľahko nechá lebo ti chýba sebaúcta a sebadôvera.
Naviazala si sa naňho, jeho prejavy lásky ti dávali aspoň trochu pocit dostatočnosti. A nedokážeš sa s ním rozlúčiť, nie preto, že ho tak ľúbiš, ale preto, že ho potrebuješ, že si závislá. To nie je láska.
Ľúbiť iných dokážeš len natoľko nakoľko máš rada seba. A keďže si so sebou necháš robiť toto, tak sa asi veľmi rada nemáš.

Prekvapuje ma tvoja opakujúca sa otázka, či je východisko naozaj len rozchod. Prečítaj si svoj príspevok a bude ti to jasné...

A rada do ďalšieho vzťahu - nechaj nech o teba chlapec zabojuje. Nech sa ukáže či má o teba naozajstný záujem alebo s tebou chce načas zažiť pekný vzťah a stačí. Jednou možnosťou je nespať s ním hneď na začiatku. Keď má o teba skutočný záujem a je to vyzretá zodpovedná osobnosť, tak počká. Keď hľadá len ľahký prístup k potešeniu, tak o teba stratí záujem, a to je dobre, lebo takého aj tak nechceš.
Lenže to je potrebné, aby si si aspoň trocha uvedomila, že stojíš za to aby o teba muž zabojoval a počkal na teba. Tomu momentálne ale veľmi neveríš. Neveríš, že za to stojíš.

A tomuto teraz daj zbohom a buď mu vďačná za to, čo si sa naučila (neľahnúť hneď chlapovi k nohám, ale nech zabojuje).

doubledog

to je tym, ze opakujes vzorce z detstva a mozno aj zo vzdialenejsej minulosti.
kym nebudes schopna sa mu sebavedomo postavit a hajit si svoje zaujmy sama, dovtedy to budes v zivote zazivat.
ci uz s nim alebo s niekym inym.
akurat kazda dalsia lekcia bude pre teba narocnejsia.

rozchod vobec nie je riesenie. riesenim je jedine to, ze prestanes reagovat tak, ze ti to muzi budu robit.

Agnes989

Toto je uplne hrozny vztah, preboha utekaj. Vsak ste spolu len rok a kusok, v podstate stale na zaciatku a jak sa k tebe sprava a ponizuje ta. Mozno na zaciatku bol tebou ocareny ale nie je tvoja chyba, ze ho to rychlo preslo. Asi si fakt moc dobra na neho, to ale neznamena, ze mas zacat byt zla, len ze si mas najst priatela, co k tebe bude pasovat a co ta bude mat rad taku aka si, ver, ze su aj taki chlapi.

wreck

sohaj je 23 rokoch este stale nevyzrete decko. nemozno mu to zazlievat, aj ja som v tom veku bol. ak si naozaj jeho prva diovka, on nema mat odkial partnerske navyky, takze si na teba zvykol, ked opadlo prvotne ocarenie a teraz uz je sam sebou.

bolo by sice zaujimave pocut aj jeho verziu, ale nemyslim si, ze by to nieco zmenilo. sama seba sa spytaj: ked sa toto deje po pol roku(!), co bude po piatich-desiatich rokoch?

isto aj sama citis, ze mas na viac.

kredensa24

Možno to je spôsobené aj tým že som mu až príliš ukázala svoju lásku., všetko pre nho robila, len aby jemu bolo dobre tak si ma prestal vážiť.. bezak mám pocit že iba ja dávam do toho vzťahu teda že dávam viac.. nie je niečo čím to všetko zmením? Tažko sa mi o tom hovorí ale psychologička mi na to povedala že je to spôsobené tým že som mala otca ktorý ma ponižoval a osočoval že to môže byť aj preto ..nevážim si samú seba a neviem sa to ani naučiť

kredensa24

Skúsila som už to s tou pauzou.. tak sa na jeden den spametal a zas to isté.. musím makať v posilke len aby bol so mnou spokojný .inak dakujem vám pekne za odpovede

m8

neviem, ved Ťa ponižuje, neváži si Ťa. Mala by si s ním buď dať pauzu alebo rozísť sa. Môže byť, že keď povieš ,,pauza,, tak sa bude chcieť nadobro rozísť. Aj s tým počítaj. Možno sa spamätá keď o teba príde, ale ak nie, tak neľutuj.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Všetko zrazu ako v tom najhoršom sne - Fórum - ZDRAVIE.sk