Opustil ma, vratil sa k manzelke - preco?

Príspevok v téme: Opustil ma, vratil sa k manzelke - preco?
Zelenalinka

Mala som 5-rocny vztah so zenatym muzom. On ma dve deti, ale uz su dospele. Cely cas mi hovoril ako mu to v manzelstve neklape a ako ma ma rad a chce zit so mnou. Ja mam dospeleho syna ale pred tyzdnom sa odstahoval do vlastneho bytu. Tak som ostala uplne sama v domceku na dedine. Pripadam si osamela ako prst. Mam kamaratky, ale to nie je ono. Ratala som s tym, ze sa rozvedie, ale miesto toho sa vratil k zene. Prestal mi volat, neberie telefony, neodpoveda na maily. Neviem co mam robit. Nechce sa mi verit, ze na cely nas vztah mohol takto zabudnut. Ved mi stale hovoril ako ma ma rad a stale mi daval najavo ze chce uz do smrti zit iba so mnou. Ako to mohol urobit? Ako sa mohol vratit k manzelke, ked ju podla jeho slov uz davno nema rad a nerozumeju si spolu. Vraj spolu uz dlhe roky neziju ani sexualne. Tak co toto ma znamenat, ako si to mam vysvetlit? Uz to bude mesiac co som ho nevidela, neda sa s nim nijako spojit. Najskor som si myslela ze si zacal s nejakou inou ale potom som zistila ze naozaj travi cas len so svojou zenou a rodinou. Je mozne, ze by mi cely ten cas klamal? A preco to robil, ved som vedela ze je zenaty, nemusel si vymyslat ze sa chce so zenou rozist. Poradte mi co robit, ako sa s tym zmierit? Mam ho stale rada. Chcela som si to s nim nejako vysvetlit, ale uplne ma ignoruje. Preco si so mnou nesadne a nevysvetli co sa stalo. Nicomu nerozumiem.

kleofáš

Ak ten chlap mal len doma nejakú krízu čo sa v manželstvách občas stáva, tak si proste našiel bokovku. A keď sa jej najedol tak išiel o dum dál. Alebo sa vrátil k žene a majú teraz medové týždne. Alebo si jeho žena tiež niekoho našla a on to nezvládol a snaží sa teraz získať si ženu naspäť. Možností je nepreberné množstvo takže je zbytočné špekulovať. Čo ale je isté, na teba sa už definitívne vykašľal. Keď žije a nezdrevenel mu jazyk aj ruky, tak by sa ti už dávno ohlásil, ak by chcel. Keď sa nehlási, tak jednoducho nechce.

kiliia

slovdok.. to je trefa, presne na tomto sa mi rozbilo manzelstvo. a co je pre mna smutne ( nie vitazstvo) ze po 3 r od rozvodu, ma ex doslova teraz prenasleduje a chce sa vratit.

slovdok

alebo lepsie povedane - zenam je uplne jedno ci niektorej inej zene vrazia kudlu do chrbta. vobec ich to netankuje. a potom vyplakavaju ze si ich chlapi nevazia. co som zazil este ako slobodny tak mal som kamaratku ktora sa velmi usilovala ma od mojej vtedy este priatelky nejako odtrhnut. ked mala moznost so mnou hovorit osamote vzdy tak nejako takticky vytahovala prave take veci ktore na mojej teraz uz manzelke neboli akurat super. a robila to dost nechutne. napr. moja manzelka mala v detstve uraz. na dvoch prstoch nema posledny clanok. tak neopytala sa ma, ci mi to nevadi, ale tak akoze lutostne voci nej vykladala, ake to pre nu musi byt strasne, ze si ani nemoze nalakovat nechty, lebo by si to kazdy hned vsimol, ze to pre nu musi byt hrozne, pretoze ruky u zeny si kazdy vsima, takze je to strasny kozmeticky handicap. ze ake je to nespravodlive - lebo keby to mal muz, tak by bol este muznejsi a zena chuderka straca tym velmi na hodnote... a taketo podobne reci ja som si az neskor uvedomil o co jej ide a ako sa tymi na prvy pohlad ucastnymi recami usiluje vo mne vzbudit k mojej zene odpor. no nepodarilo sa jej to, ale neskor som zistil, ze podobne manipulacie zeny bezne robia. ze nikdy pred chlapom na druhu zenu nepovedia aka je skareda, aku ma velku rit alebo podobne, lebo vedia ze tym by sa zhodili, ale povedia napr.: "neni to na svete nespravodlivost? pozri na janku, taka perfektna baba, uzasne priatelska, dobra, nebolo by to fer keby sa nemusela tak odriekat v jedle? a vidis, nic jej to neni platne, stale dietuje a nedari sa jej. niektore zeny su fakt nestastne!"
bohuzial zeny dokazu takto jedna druhu o-drbavat pred muzmi a este sa pritom citia aj cestne.
a take co si zacinaju so zenatymi robia to iste. navonok pred tym chlapom kecaju aky ma byt doma k zene slusny a k detom detto a v skutocnosti len splietaju siete.

slovdok

je zaujimave ako tu vsetky zeny nadavaju na toho chlapa. podla mna najvacsi podiel na celej tejto zalezitosti ma zakladatelka temy. vidim to okolo seba vsade: chlapi proste skusaju, no nehovorim ze vsetci. ale ktora neda, u tej ziadny chlap nepochodi. aj ked som zenaty, pacia sa mi aj ine zeny. neviem co by som ako zareagoval keby sa mi napr. kolegyna ponukla sama. ale z ciste moralneho hladiska sa mi urcite viac paci zena, ktora proste akceptuje to, ze som zenaty a ze asi moju zenu by to velmi nepotesilo keby som jej zahol. tak ako su asi chlapi voci sebe solidarni mali by byt take aj zeny. ale uprimne, vidim skor, ze zen zenam celkom rady ublizuju.

britta

muzi ked maju vedlajsie vztahy dokazu paradne klamat. a tento klamal aj jednu aj druhu. len ta prva na to asi kaslala a ta druha mu verila ako pismu svatemu.

chcem

Maoam 30.09.14 15:40 - manzelka to nemusela vobec vediet. ked to neni nejaka stihacka co po vsetkom sliedi a chlap si daval pozor a doma sekal dobrotu a spavali spolu alebo len jednoducho to klapalo ako vzdy, tak si nemusela nic vsimnut. to ze napisal Zelenej ze zo zenou nespava a ze sa hadaju a blabla, tomu sa predsa neda verit. ved Zelena sa s manzelkou nestretala a netusila ci je pravda co jej on vesia na nos. verila len jemu tak co teraz caka.
podla mna ten chlap vobec nemal v umysle odist od zeny len si skratka pestoval taky vedlajsi vztah lebo Zelena mu skakala okolo zadku a bolo mu tam fajn. dlho sa mu darilo ju uchlacholit a presviedcat ju, ze to speje k rozvodu. ked uz ale po 5 rokoch bolo treba pristupit naozaj k cinom, tak sa zlakol a zabuchol za sebou dvere.a este ked si zratal ako sa sprava Zelena a ako sa sprava jeho zena, tak to jednoznacne vyhrala manzelka. ale kazdopadne je to srab, klamal obidve.

5.5elsa

hlavne ona si musí uvedomiť že ten "vzťah" je uzavretá vec nič tam už nemá čakať pokiaľ si to neuvedomí tak sa bude stále ponižovať a vyvolávať mu .....

kolkos

no, uz by si sa mohla spamatat a nechat ho na pokoji. ked by aj zo zaciatku chcel sa s tebou stretnut tak tou navstevou u jeho zeny si to totalne zabila. ja na jeho mieste uz po tebe ani nesteknem.

5.5 elsa

ten muž už ani nevie že existuje tá jeho žena je chudera a ona sa spamätá časom ak má ešte trošku dôstojnosti tak mu prestane volať ešte aj dúfa že jej zavolá nie toľko naivity ten vzťah nemal žiadnu budúcnosť odkopne ju poníži a ona ešte bude doliezať ešte sa ponižovať ďalej pričom pre toho muža je to uzavretá vec

Maoam

salala - iste, to som jej uz pisala viackrat, karma je karma

je to tazke, ale proste musi prevziat za seba a za svoje ciny zodpovednost

bolo iba otazkou casu, kedy sa jej to vrati

ale bojovat o chlapa, ktory toto urobil...fuuu