Opustil ma, vratil sa k manzelke - preco?

Príspevok v téme: Opustil ma, vratil sa k manzelke - preco?
Zelenalinka

Mala som 5-rocny vztah so zenatym muzom. On ma dve deti, ale uz su dospele. Cely cas mi hovoril ako mu to v manzelstve neklape a ako ma ma rad a chce zit so mnou. Ja mam dospeleho syna ale pred tyzdnom sa odstahoval do vlastneho bytu. Tak som ostala uplne sama v domceku na dedine. Pripadam si osamela ako prst. Mam kamaratky, ale to nie je ono. Ratala som s tym, ze sa rozvedie, ale miesto toho sa vratil k zene. Prestal mi volat, neberie telefony, neodpoveda na maily. Neviem co mam robit. Nechce sa mi verit, ze na cely nas vztah mohol takto zabudnut. Ved mi stale hovoril ako ma ma rad a stale mi daval najavo ze chce uz do smrti zit iba so mnou. Ako to mohol urobit? Ako sa mohol vratit k manzelke, ked ju podla jeho slov uz davno nema rad a nerozumeju si spolu. Vraj spolu uz dlhe roky neziju ani sexualne. Tak co toto ma znamenat, ako si to mam vysvetlit? Uz to bude mesiac co som ho nevidela, neda sa s nim nijako spojit. Najskor som si myslela ze si zacal s nejakou inou ale potom som zistila ze naozaj travi cas len so svojou zenou a rodinou. Je mozne, ze by mi cely ten cas klamal? A preco to robil, ved som vedela ze je zenaty, nemusel si vymyslat ze sa chce so zenou rozist. Poradte mi co robit, ako sa s tym zmierit? Mam ho stale rada. Chcela som si to s nim nejako vysvetlit, ale uplne ma ignoruje. Preco si so mnou nesadne a nevysvetli co sa stalo. Nicomu nerozumiem.

Maoam

dobropraj: rozmyslala som, ci vobec prispiet, chcela som je napisat viac, ale myslim, ze to nema vyznam

vsetko je inak a vzdy bolo inak, ako si myslela, ona sama to musi pochopit

Maoam

Zelenalinka: ty nechapes alebo nechces pochopit? nechcem ta odsudzovat, ale na tvoj vek si fakt strasne naivna a zaslepena

dobropraj

Zelenalinka: Skús zájsť za jej šéfkou, či vie akú necitlivú zamestnankyňu má. Možno sa dozvieš viac.

Zelenalinka

Tak uz je to asi naozaj stratene. Stretla som sa s jeho manzelkou. Vyhladala som ju na jej pracovisku. Sedi sama v kancelarii, tak som dufala, ze sa s nou budem moct v klude porozpravat. Najskor som jej povedala, ze s nou potrebujem hovorit, lebo som sa bala, ze ked sa hned predstavim tak ma vyhodi. Nevedela kto som, ale hned na uvod som jej to povedala. Myslela som, ze o mne vobec nevie, ale velmi ma prekvapila, ked povedala, ze posledny rok o nasom vztahu vedela. Dufala som, ze sa dozviem od nej aky je ich spolocny vztah, ci k nej moj priatel vobec nieco citi a preco vlastne s nou ostal. Ale vela mi toho nepovedala. Dopadlo to tak, ze viac som hovorila a prezradila ja ako ona. To som samozrejme nechcela, ale ona bola dost ticho a ked som sa odtial nechcela hned pratat, tak som sa snazila udrziavat hovor. Ale aj tak to bolo cele o nicom. Ona mi pripada dost taky autoritativny typ. Na tom pracovisku kde robi je sefka a je si sebou asi az moc ista. Pripadala som si pri nej ako chudera. A ferovo musim priznat ze je aj krajsia ako ja. Ale to urcite nie je dovod, preco s nou ostal. Skor si myslim, ze ho niecim drzi v sachu. Mozno sa jej boji lebo sa mu niecim vyhraza. Z tych par slov co mi povedala som vobec nedokazala posudit ci ju ma alebo nema rad. A ani to, ci ma ona rada jeho. Nerozumiem preco sa so mnou nechcela otvorene porozpravat, ked o nasom vztahu vie. Predsa sme si to mohli povedat ako zena zene uplne na rovinu. Ja som to tak chcela, ale ona bola prilis zdrzanliva. Nechapem nic, hlavne ako moze s takou chladnou zenou nejaky muz vobec zit a este sa k nej aj vratit. Ked som od nej odisla hned som mu zavolala, dufala som ze to tentokrat zodvihne, ale nezdvihol. Potom som mu zavolala este vecer, to som ratala s tym, ze uz mu ona povedala ze som za nou bola. Ale ani vtedy to nezdvihol. A na maily stale neodpoveda. Teraz sa v tom uz vobec nevyznam. Po tom, co som ju videla a hovorila s nou uz ho absolutne nechapem. A neverim, ze s takou karieristkou moze spavat.

5.5 elsa

daj tomu vzťahu čas hneď sa s ním nemusíš rozchádzať no neviem ak ale budeš mať pocit že on nie je to čo hľadáš tak potom to ukončiť tebe tam chýba asi tá iskra že

5.5 elsa

to nie zasa nejaké sympatie tam musia byť a potom spoločné záujmy podľa toho čo ťa baví tak v tých kruhoch by si mala hľadať tvoje koníčky neviem ak chceš byť podnikateľka tak podnikateľka ak právnička právnika atď. k sebe rovného