Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potenie=(

anjelicek

tak toto mi napisali na Dricolor:
ja som ho tiez pouzivala a bolo to uzastne , konecne som si mohla dat hocijake tricko .len na nom je to zle , ze obsahuje hlinik ,ktory ucpe te potne zlazy -preto sa nepotis ,ale moze to viest k rakovine .
a tiez aj ked ho uz asi polroka nepouzivam citim stipanie v podpazusi.
takze ja teraz neviem fakt ci pouizvat,to potenie je ale neznesitelne

renča

Práve mi jedna kamarátka hovorila, že to môže spôsobiť zápal potných žliaz. Tak ja neviem či ho neprestanem používať.

anjelicek

baby ja som si h tiez chclea kupit.teraz vazne neviem.mne to tu za tu rakovinu napisali v jednej teme o poteni.mozno na tom pravdy nieco bude,lebo ak to naozaj obsahuje hlinik a uplne zastavi pot tak mozno aj je to pravda.

driclorrrrr

ahoj, ja takisto používam driclor, je skvely, ale zasa mám pocit že po jeho použití sa potenie vyvŕbi na iných častiach tela, ako napríklad chrbát, čo je v podstate logické, kedže nejaku cestu si pot nájsť musí.. to jediné mi na tom vadí,je to nepríjemné..ale kedže mám tiež problém s nadmerným potením, v určitých situáciách som vdačná že ho mám, a je mi jedno nejaký chrbát..

renča

Ja používam tiež Driclor a je úplne super. Ale si ma vyplašila, že môže spôsobiť rakovinu, to je fakt pravda? Myslíš, že by ho mohli predávať v lekárni, keby to tak bolo? Toto ma fakt zaujíma.

anjelicek

ahoj ella,ja amm ten isty problem, vsetci mi tu radili Dricolor, aj pomaha super, ale zasa moze sposobit rakovinu, lebo obsahuje tusim hlinik.a urcite enmoze byt zdrave nieco, co uplne zastavi pot. skus ist na endokrinologicke vysetrenie,popripade ku gynekologovi aby zistili ci mas v poriadku hormony.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

potenie=( - Fórum - ZDRAVIE.sk