Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Borelióza

Príspevok v téme: Borelióza
SiMka_22

Dobrý deň,
priateľovi pred pár dňami zistili boreliózu. Ale vieme isto,že ju má už pár mesiacov. Začalo sa to fľakom na nohe s priemerom asi 4-5 cm,ale on si z toho nič nerobil a nešiel ku lekárovi. Teraz sa mu to zväčšilo a má ho na pol stehna. Vraj mu to sadlo asi na kĺby. Chcem sa opýtať,môže tým nakaziť aj mňa? Napríklad pohlavným stykom?

SiMka_22

Matway - nie nebojim sa viac o seba,iba ma zaujimalo,ako to je,aby som vedela pripadne v spravnom case si to vsimnut,ale nebudem tu pisat ako sa bojim o neho,a ked uz tak to by som pisala trosku inde,ale chapem,ze to tak mohlo vyzniet :)

Teraz uz ma lieky,ale predtym to neriesil lebo si myslel,ze ten flak je len nejaka plesen,tak kaslal na to,az kym sa mu to neroznieslo na pol stehna.

Dakujem Vam vsetkym za reakcie.

RNG

Borelioza je nakaza co nie len mapada rozne casti tela a degeneruje, ale aj znizuje celkove imunitu takze podstatne skrati a zneprijemni zivot.
Da sa adresovat kombinaciami antibiotik, ale aj potravinovymi doplnkami ako napr extrakt z olivovych listov, a kvapky samento coumanda banderol, naviac sa tato maskovana infekcia da odmaskovat serrapeptazou a NAC.

matway

Ty sa bojíš skôr o seba, nie o neho, predpokladám. No a ako písal RNG, je to možné, len nechápem, prečo s tým otáľa, prečo to nerieši? Postihuje to, okrem iného, aj kĺby! Vlastná skúsenosť.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Borelióza - Fórum - ZDRAVIE.sk