Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Borelioza

Príspevok v téme: Borelioza
Tibor86

Zdravim, bola mi zistena borelioza no vraj som ju niekedy v minulosti prekonal, no v krvi mi zostali stale borelie, prikladam foto s vysledkom testu. Bral som cca. mesiac antibiotika, teraz idem o tyzden na kontrolu. Problemy zacali silnymi bolestami hlavy, zavratmi, busenim srdca, nespavostou, depresiami a akoby toho este nebolo malo tak ma zacali bolievat oci-bolest ako ked ide oci z jamiek vytlacit, pocit piesku v ociach, svrbenie, casto cervene oci. Siel som preto aj na ocne, kde mi zistili zapal spojiviek + hypermetropiu, nafasoval som preto okuliare, namerali mi na obe oci az 3.75D - to som bol druhy krat, no okuliare mam dvojky + syndrom suchych oci, kvapem si umele slzy. Oci ma bolievaju vkuse aj pri pohybe ocami, niekedy pri dotyku na vieco a aj ked mam oci zavrete, bolia aj hned rano po prebudeni a je jedno co mam okuliare alebo nie, no nosim ich od rana do vecera. Bolesto hlavy trocha ustupili, no stale pocitujem tlaky v hlave akoby som mal hlavu vo zveraku, raz za 2 tyzdne ma neskutocne boli hlava v strede cela, je mi na zvracanie, neurologicka povedala ze to moze byt aj migrena no je bez priznakov, vobec mi vtedy nechuti jest, bolest trva aj cely den, niekedy ustupi po sprche, studena voda na hlavu a na druhy a treti den je mi totalne nahovno. Teda vkuse sa citim dost zle, nedokazem to opisat, tlaky v hlave, nevolnost, zavraty. Neurologicka ma preto poslala na MRI kde mi zistili leukoencefalopatiu z vaskulopatie. Nieco som si o tom vygooglil no snad to nieje pravda v mojom pripade :( Chcem ist este k psychologovi ci to nemoze mat suvis so psychikou no ked som sa na stranke borelioza.cz docital co vsetko borela sposobuje tak mal som vazne dost. Bolieva ma aj chrbat-krcna chrbtica je to dost silna bolest ako noze v chrbte nabodane, chodim aj na masaze+parafin obcas to pomoze. Z infekcneho ma poslali este na alergo, kde mi robili test na imunitu a zistili toto, prikladam tiez foto. Vraj totalne znicena imunita, chodim preto na injekcie. Pametam si, ze naposledy som sa citil dobre zhruba pred 10rokmi, odvtedy som ako chodiaca mrtvola. Neurolog. ani na infekcnom mi nechcu o tom blisie povedat nic, ze ktory stupen to vlastne tej borely mam. Docital som sa, ze su tri. U mna to bude asi ten treti, kedze na MRI mi nasli ten nalez. Zacinam sa obavaj aj o oci, mam oci poskodene z tej boreliozy ? Nebude sa to dalej zhorsovat ? Da sa z toho vobec niekedy nejako dostat ?

Dakujem za rady.

Tie foto:

RNG

Iherb.com ich ma, ale aj ine e-obchody. Iherb ma najlacnejsie postovne na Slovensko a slusny vyber nie prilis predrazenych doplnkov.

klara19

aby si bol v obraze,kúp si knihu prírodná liečba boreliozy v češtine,napísal ju nemecký bylinkár,ktorý sa z nej vyliečil

matway

Upss, nejaké je to tu porozhadzované...

Tibor, že si objednáš doplnky a budeš ich brať neznamená, že sa hneď zbavíš svojich problémov! Písal som to už mnohokrát, že najväčší problém chorých pri liečení je reinfekcia. Svojmu telu musíš pomôcť, potom sa ti tvoje telo aj odvďačí! Je známe, že najviac baktérii je na myši a klávesnici počítača, potom je to kuchynský dres a až potom je to záchod. Pod nechtami máš kvantum baktérii, a samozrejme, že sedíš pri PC a ťukáš do kláves, potom si daj niečo na zahryznutie a stráviš aj s potravou stovky rozličných baktérii, s ktorými bojuje tvoje telo už dlhodobo. Čím sa baktérie, vírusy, či parazity živia, som písal v iných témach, ktoré si môžeš nájsť a prečítať si ich. U teba bude základom absolútna hygiena, zdravé stravovanie, detoxikácia celého tela a až potom nasadenie doplnkov! A tú detoxikáciu nie hala-bala, ale systematicky.

Tibor86

Dakujem krasne za vsetky rady, najme Tebe RNG, vyskusam teda tu liecbu. Seriem na psychologov atd... Teraz som chytil nadchu, bolesti hlavy, krku, uz treti den, ak ma to dozajtra neprejde neviem ci pojdem vobec do prace, ide mi hlavu rozdrapit.

RNG

Boreliozu aj ine nakazy, co znizuju imunitu musis potlacit, lebo inac mas pred sebou len kratky zivot plny utrpenia.Pri znizenej imunite ta napadnu aj take mikroby, co telo inac hravo potlaci. Mnohokrat su to aj nase virusy, co nosime vsetci v sebe a ktore napadaju vystelky organov, nervove obaly, dokonca aj samotne neurony, nielen kozu ako sa niektore z nich prejavuju navonok.

kvetinka3

Tibor, keď budeš pokračovať týmto smerom, že budeš hladať psychologa, ortopéda a iných lekárov,stratíš ZBYTOČNE kopu času a nadalej budeš trpieť.
Načo sem píšeš, keď meleš len to svoje. RNG či matway ti dobre radia. Tvoj problém je komplexný,čo nevyrieši len ortopéd, len očiar a už vôbec nie psychológ.

mascha

že by sa mali pri chronických chorobách vytrhať,okrem amalgámu,môžeš mať aj iné kovy,podľa DR.Clrk sa používa na liečbu aj ionizovaný oliv.olej,tak ma napadlo zbavovať sa toxínov, premielaním oliv. oleja v ústach ráno nalačno,aspoň 20 minút...
to je len pomôcka,ale potrebuješ ucelenú liečbu čím skôr,dôveruješ RNG,máš problém s peniazmi?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Borelioza - Fórum - ZDRAVIE.sk