Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti brucha

Príspevok v téme: Bolesti brucha
pavoll5

Dobrý deň. V poslednom čase mávam bolesti brucha. Neviem ako to začalo ale teraz ma to boli v podbrušku a v dolnom pravom boku. Zatiaľ som sa dočítal že to bude asi zápal slepého čreva. Ale ja okrem bolesti nemám žiadne iné príznaky. Boli ma len ráno keď vstávam a večer keď idem spať. Stačí sa mi pohýbať a bolesť je preč. Neviete mi niekto poradiť že čo to bude za problém? Či je to naozaj to slepé črevo.
Ano viem že by som mal isť k lekárovi ale som v zahraničí a nemôžem isť k lekárovi. Vďaka.

pavoll5

Dakujem veľmi pekne. Ked to je ťažko s takou stravou. Nemám prístup k takýmto potravinám okrem tej citrónovej vody. Ešte raz ďakujem za radu..:)

mascha

sám vidíš,že potrebuješ vlákninu,prečistiť trávenie,črevá,keď nie kyslá kapusta,ktorá je aj probiotikum,tak aspoň grep je dobrý,alebo citrónová šťava s vodou ráno nalačno

pavoll5

Ano, keď ležím a oddychujem..zvykne ma zabolieť ešte aj keď sa zhlboka nadýchnem alebo keď zívam. Ešte k tomu 2 a pol mesiaca som nejedol nič iné iba hranolky, pečene mäsa, parky, chlieb a šunku. Žiadne ovocie, zelenina nič.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesti brucha - Fórum - ZDRAVIE.sk