Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Caj Pu-erh

mareg

Tento caj urychluje metabolizmus, ja ho pijem preto lebo ma prebudi a osviezi lepsie ako kava alebo hocico. moze podporit chudnutie, ale ja z neho rychlejsie vyhladnem a potom sa poriadne najem tak asi moc neschudnem :D

Medička14

Všetky sypané čaje sú úžasne. Nemajú sa piť kôli chudnutiu či kofeinu. Nájsť si chviľku pre seba a vychutnať si krasnu vôňu, farbu a chuť praveho čínskeho či ineho čaju...to je zazračny učinok. Maju kvantum prospešnych latok ktore naozaj pomahaju. Hlavne vam vedia pomoct zbavit sa stresu, ktory väčšinu problemov sposobuje.
Pu-erh je moja srdcovka. A ano obsahuje latky ktore podporuju znižovanie hmotnosti, no ani štíhla postava vam neda to čo chíľka pokoja pri šalke tohto čaju :)

čitas

Pu erh mi naozaj pomohol, nemenila som svoje stravovacie návyky, ani som necvičila..a pomohol mi, vyskúšajte to , pila som liter čaju každý deň, asi 2 mesiace,možno menej, vobec to nie je blbosť.

Jarl Balgruf

A súhlasím s durike-m, nad niektorými komentármi mi normálne zostáva rozum stáť. Neviem, odkiaľ ste tie informácie nabrali, no je to úplne mimo reality.

Jarl Balgruf

Pu-erh má také isté účinky na chudnutie ako ostatné čaje, "zázračné účinky" sú obyčajný blaf. Namiesto ženkých magazínov treba hľadať informácie v čajovniach a na čajových fórach.

durike

Pri citani niektorych komentov mi je az zle nad sprostostou ludi. Nie je podstatne to co nam povedia na vande alebo v inom prihluplom babskom casopise, ze je na chudnutie. NIE!!! PU-ERH NIE JE NA CHUDNUTIE. Je to kravina. skuste pouzit mozog. jediny sposob ako schudnete je pravidelny pohyb, pohyb na cerstvom vzduchy dostatocne mnozstvo nesladenych a neochutenych tekutin a co najviac surovej stravy. A teraz s caju PU-ERH. Je vyborny, ma detoxikacne ucinky, mne osobne pomaha aj pri bolestiach hlavy, pripadne po opici ;) a mozem vypit aj 2 litre tohto caju a nemam pocit ze by mi skodil. ono zavisi aj od toho aky silny nalev si robite.

ady12345

Ešte chcem prispieť do tohto stareho fóra,že zaleži od toho čo pijete .čaje maju velmi pozitívne učinky na organizmus taktiež aj pu-erh...nemožno ocakávať zazraky zo dna na den ,ale pravidelným pitim sa zlepsuje kvalita života...samozrejme píšem o pravých čajoch sypaných pretože odpad ktorý sa predáva v potravinách tekane,,,popradský a podobne.....to sa nedá nazvať cajom nezalezí na tom o aký druh ide ... biely, zelený,oolong,čierny,čaj nečaje-mate,roibos, ovocne.....a tak dalej podstata je aby to bol kvalitný sypaný caj kde sa vám rozvinu cajove listky narozdiel od napr... tekkane caju kde je prach zlozený neviete z coho :)

veronika1211

mne tento caj velmi chuti a kedze pijem tak pol litra az liter caju denne, zaujimalo by ma ci ma ochuteny tie iste precistujuce ucinky. neslo mi o chudnutie :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Caj Pu-erh - Fórum - ZDRAVIE.sk