Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strata tuku a chudnutie

odpovedam

bianca a maria, to, ako clovek vyzera, je zo 70% o strave,,, takze by ste schudli aj bez toho doplnku. vacsina z nich ucinok na chudnutie nema. ako clovek venujuci sa fitnessu 11 rokov ti to viem povedat na sto pro. su to vyhodene peniaze, pretoze vacsinu "roboty" urobi strava. zvysok je pohyb. v principe ho ale pri dobrom jedalnicku a chudnutie nepotrebujete.

Blanica21

Môžem z vlastnej skúsenosti povedať že som schudla pri používaní tohto doplnku. Ale tiež nesmiem pripomenúť že som si dala vypracovať jedálny lístok na mieru, podľa ktorého sa držím. Tiež aktívne behám a myslím že je to na mne vidieť :)

Mária_22

No môžem povedať že tento výrobok užívam už cez 3 týždne a nejaké kilogramy už sú dole, zhodila som z brucha 3 cm. Možno to bude ale aj trochu zmenenou stravou ale zatiaľ som celkom spokojná.

odpovedam

Dalsia hlupost. Ziaden spalovac a ani viazac tuku nema preukazatelne ucinky. Existuje jeden jediny preukazany, ale ten sluzi ako chemia pre sportovcov a kto moze, vyhyba sa mu. bezny clovek sa k tomu lahko nedostane. Na chudnutie plati jedine - prijem energie musi byt nizsi ako jeho vydaj. Nic, co chudnutie ulahcuje, nema ucinok. Takze pokojne dany web ignoruj. najjednoduchsie chudnutie je zadarmo - makat na sebe a nebyt lenivy zmenit svoj zivotny styl.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strata tuku a chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk