Podvrtnute koleno a následná nestabilita nohy

Príspevok v téme: Podvrtnute koleno a následná nestabilita nohy
anonymussus

Dobrý deň, mám problém s nestabilným kolenom. Prvý úraz sa mi stal pred 3 rokmi na basketbale, ked som si po výskoku a následnom dopade vyvrtol koleno. Po rezonancii sa ukazalo, ze som mal mierne poskodeny meniskus ale nebola potrebna operacia. Koleno bolo nesmierne bolestive a nevedel som dostupit na nohu mesiac. Po takom mesiaci som bol schopny chodit na rehabilitacie a postupne som si koleno dal do poriadku. Následne som sa vrátil k basketbalu a nemal som ziadne problemy. To sa vsak zmenilo pred 3 messiacmi, ked som si znova vyvrtol koleno tiez na baskete. Tento raz som sa zotavil pomerne skoro, uz po tyzdni som znova chodil. runtgen nic zle neukazal. Lenze po tomto druhom uraze mam taky pocit, ze mam koleno nestabilne. Ked chcem preniest vahu na pourazovu nohu a tlacim ju doboku, v istej polohe nieje koleno stabilne a chce mi ako keby vyskocit. Ten pocit nestability mam zo zadnej strany kolena. Vcera som chcel zacat s basketom po tej 3mesacnej dobe a hned po zacati som citil mierne rapnute po preneseni vahy. Dá sa to napravit ?