Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ide o panický strach ?

Príspevok v téme: ide o panický strach ?
Havis

Zdravím dnes po preflámovanej piatkovej noci som si išiel o 7:00 ľahnúť. Onedlho som dostal hrozne silný krč do lýtka . Onedlho ma zase so spánku zobudilo niečo iné . Celý spotený s rozbušenym srdcom som sa postavil z postele mal som hrozný strach ale nepamätám sa z čoho pretože som bol ako keby v polospánku . Chvíľu som sa motal v izbe a potom som zbehol do kuchine kde som stretol mamu a začal som sa sňou rozprávať a o nedlho som odišiel neviem ako a ani čo som hovoril mame . No pamätám si že v hlave mi behali otázky ako : Ako je možé že je toho tak vela a ja ešte žijem ? Musím s tým niečo spraviť .
Presne toto isté sa mi stalo pred rokom keď sme išli do Chorvátska . Po noci v aute kde som ani na chvílu oko nezažmúril sme prišli na hotel a išiel som si pospať . Zobudil som sa chodil som po izbe a tiež uplne rovnaký pocit , myšlienky . Niečo podobné sa mi stávalo aj v detstve (4-5 rokov). Snažím sa zapamätať že čo sa deje v mojej hlave , z čoho mám strach ale vždy keď potom zaspím tak si to už potom nepamätám.
Je možné že je to niaka dedičná porucha - úzkosť ?
Alebo je len organizmus a psychika tak vyčerpaná že sa mi toto stáva? Je to fakt hrozný pocit. Nikomu neželám zažiť to .

_meno

Ahoj Havis

Viem ti poradit len to, ze mozog funguje na inej frekvencii ked si hore a ked spis. Z vlastnej skusenosti, na sny si pamatam, ked idem zaspat.

Cize, ak si chces spomenut, co ta budilo v detstve a co ta budilo teraz, najlepsie je si lahnut a len dychat (5 minut minimalne) a dychat a dychat a dychat. Tvoja mysel sa automaticky zbaví víru myslienok a nastane ticho, v ktorom lahsie najdes coho si sa bal.

(nemusis sa snazit si nic zapamatat, mozog je organ co zapisuje vsetky udaje este od embria az po smrt tela a tieto udaje sa nedaju vymazat .. tajomstvo pamati spociva v pozornosti (kto medituje (prazdna hlava) v kazdom okamihu si pamata vsetko ..... cim viac sa budes si snazit spomenut, tym viac len zahltis svoj mozog impedanciou co bude coraz viac znizovat jeho funkcionalitu).

Suhlasim s tym, ze organizmus a psychika ked je vyčerpaná je velmi slaba. Avsak ak sa ti nieco opakuje, je to znamenie ze pricina stale existuje .....treba najst pricinu a opravit ju ... symptom netreba riesit vobec, symptom je ako zvuk z megafonu - nic s nim nespravis, treba vypnut megafon a zvuk prestane sam.

Prajem ti vela stastia a uspechov s tvojim vnutrom Havis.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.