Dychanie

Príspevok v téme: Dychanie
andrik

Dobry den. :)

Uz od detstva (alebo aspon odkedy si pamatam) ma problem s dychanim. Mam akoby neustale upchaty nos a neda sa mi to vysmrkat.
Ak si vsak dam sprej do nosa, tak sa mi ulavy a da sa mi dychat . Vsimla som si aj, ze surodenec a aj mamina to ma tiez.
Je to hrozne trapne, ked sa cloveku neda dychat a musi chodit s otvorenou gambou :) Predstavte si to hlavne v noci. :)

Mate nejake skusenosti/rady? Moze to byt zuzena prepaska?

Inak som alergik, ale beriem na to tabletky a ked som si kupila sprej do nosa na alergie, tak mi to nepomohlo ani trochu :)

Dakujem :)

rudolf0905

Upchaty nos som mal tiez dlhe roky,ale uz asi poslednych 15 rokov som ho nemal upchaty a to nepouzivam nic z lekarne o) co sa stalo?,preco ten rozdiel? zacal som si odstavovat a kombinovat mrkvu a pomarance (jablcka a kapustu),jest ovsene vlocky a robit si obcas (dva krat do roka) klystir.Netreba jest kolace,netreba pit vela mlieka,ale skor cistu vodu (lucka,drobcek) a treba si vetrat chodidla pred spankom,napriklad tak,ze si ich spod periny vystrcite dovtedy,kym sa nos neuvolni a nezacne prudit vzduch nosom,samozrejme len dovtedy to aplikovat,kym je to chodidlam prijemne (aby neprechladli) ..vela zdaru