Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľké vekové rozdiely

clovek12345

Lulu áno viem znie to totálne uletené, ale pokiaľ to človek nezažije tak nepochopí. Keby to bol nedostatok precítenia reality tal by to človek ani neriešil, ale práve preto že človek má realistický pohľad na život tak vie že toto normálne nieje. Práve preto mi hlave znie jedná jediná otázka, co sa mi tým snaží Boh alebo osud povedať (každý podľa toho čomu verí) prečo sa niečo tak absurdné udialo deje? Je to dlhý príbeh a až mystícký svojím sposobom.

clovek12345

Ano može ho chcieť, ale memožu byť spolu. On by mal práve preživať svoje prvé lásky ona by sa mala nejakému svojmu manželovi rodiť deti. Prečo sa potom vie takto osud pohrať s ľuďmi??
zuzi74 je veľa takých párov ale či ma človek 40 alebo 53 tak tam to je už jedno, ale asi aj dosť záleži kedy a v akom životnom období sa týto ľudia stretnú.

zuzi74

Tak to je tazko dopredu povedat. Poznam par, kde ma zena 55 a muz 40 rokov a zatial im to vydrzalo 10 rokov spolocneho zivota. Ale ako to dopadne za dalsich 10 r. to naozaj nikto netusi a ani oni sami.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.