Som gay ale nechcem byť!

Príspevok v téme: Som gay ale nechcem byť!
erikkire

ludia pomožte mi som z toho už uplne zufaly. mám 15 a som si istý že som gay proste pačia sa mi muži a strašne ma vzrušuju. Ale ja nechcem aby to tak bolo chcem byť normalny chlapc mat manzelku deti aj vsetko. uz od malicka som stale vacsi kamarat s dievcatmi asi to bude preto. Ale niekedy sa mi pacia aj zeny napriklad ked vyrazim vonku do baru tak si aj najdem neake dievca s ktorym si zatancujem alebo sa bozkavame mna to vzrusuje ale nie tak ako chlapy ja nechcem byt ani by ani homo chcem byt normalny da sa to neako zmenit?

5.5 elsa

ja nikoho neurážam každý je človek či je to žid cigáň a iní chalan to má riešiť s psychologičkou a potom ak sa nebude dať tak potom to prijať,aj keď je predčasné v tomto veku robiť unáhlené rozhodnutia ale ak mu to vadí riešiť to ....

5.5 elsa

keby si mala dieťa zaťahuješ tam aj muža + sociálny úrad súd neviem ako sa takéto veci riešia sama by som bola zvedavá , ale keďže v našej zemi nie je povolené dvom ženám vychovávať dieťa zrejme by bolo zverené do starostlivosti svojho otca také veci rieši sociálka a súd nie ja

titiyo

5.5 elsa tak prepáč za tych buzerantov.a čo sa tyka adopcie tiež to veľmi nepodporujem myslím že spoloťnosť an to ešte nie je pripravená , aj keď ako žene sa mi to vravi ľahko

titiyo

ešte by som reagovala na vetu:
ak bude jeho vôla silnejšia ako túžba môže byť normálnym mužom

Pre túto silnu vôľu normálnych mužov končí toľko manželstiev rozvedených?Deti bez otcov?Otcov alkoholikov ? Pre ich silnú voľu ? Viem , že to nieje to isté ale princip ostal vôľa a túžba. Z tvojho pohľadu prečo by mal mať pevnu vôľu niekto nenormálny ak tí normálny ju nemajú tiež ?

5.5 elsa

ja som vás buzerantmi nenazvala to som len zopakovala čo napísala ovečka,že ste inej orientácie je vaša vec nemám nič proti vám čo sa týka dieťaťa ja som proti ani to nie je schválené

titiyo

elsa ak ma byť pre mňa akože trestom (usudzujem z štýlu tvojmu písma a s tým že sa mám s niečim zmieriť),že si nebudem môcť adoptovať dieťa tak dovoľ aby som sa zasmiala :D keď budem pripravená mať dieťa tak ho mať budem a nebude obeťou žiadnej zábavky ani pokusov :D ja ako žena budem mať môcť dieťa hocikedy a ak teda bude mať partnerku čiže budeme 2 tak je tu o možnosť viacej tak neviem prečo by som mala byť odkázana na adopciu ? :D radšej nech si dieťa adoptuje neaký hetero pár ktorý dieťa mať nemôže ale fakt 2 ženy podľa mňa nemusia spoliehať na adopciu :D
a ešte otázka keď teda budem mať vlastné dieťa tak to že mam priateľku by znamenalo , že mi ho majú vziať aby nebolo obeťou neakych hier a pokusov? lebo z tvojej odpovede nič ine nevyplyva

titiyo

5.5 elsa zrejme neberieš tu časť o tom, že pre každeho je normálne niečo iné a to,že niečo čo s čím sa ty nestotožňuješ neznamené,že je automaticky zlé,pokiaľ teda neubližuje tebe alebo iným.Ľudia s takýmto myslením majú klapky na očiach a často sa to prenáša aj do ostatnýych častí života.Presne takéto myslenie nás brzdí a obmedzuje,že všetko iné je hneď zlé.

Nebyť tých buzerantov ako ich ty nazívaš,ktorý neboli skeptický voči neznámemu , by naša kultúra bola ukrátena o kvantum vecí. Napr. Alexander Veľký započal kultúrnu epochu Helenizmu.Tak isto staroveké Grecko a Rím kde takého homo praktiky boli bežné nikto sa nad tým nepozastavoval .Prišla cirkev a tkz. obdobie temna alebo temný stredovek a vtedy vývoj ľudstva po storočia pekne stagnoval a následky trvajú dodnes.

5.5 elsa

ovečka ja nie som netolerantná toto jednoducho nie je o tolerantnosti je to nemorálne aj z hľadiska dezorientácie dieťaťa kto je otec kto je matka nie som za to ešteže tam sú kompetentní ľudia to je môj názor ak máš iný prosím aj ti ho neberiem

0vecka

2 5.5 elsa ty hovoris ako niekto z 20. storocia... pomaly budes proti tomu aby chodili cernosi na rovnake zachody ako biely...

5.5 elsa

ovečka žiadnym buzikom by som dieťa nezverila ak sa zle správajú normálny k deťom sú na to príslušné úrady a kurátori ktorí to kontrolujú žiadny buzíci nemajú mať čo deti čo tam robia je ich vec ale dieťa im do rúk v žiadnom prípade nepatrí bola som raz v tom klube pozrieť aj som sa veru otočila no hrôza pre normálneho človeka až nepochopiteľné a to má byť vzorom pre deti či mládež majú život aký si vybrali a tam sú tie hranice