Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trapi ma svedomie- chcela by som pocut vas nazor

ivett4

Dakujem vám pekne za vase nazory, ja s tym aj suhlasim, len ide o to ze sme to robili aj s kamaratkou a preto sa citim tak divne.

kafe

nuž, moj nazor je taký, že si koleduješ o problém v dospelosti, ak sa tých hlúpych výčitiek nezbavíš. Takže, prijmi to (čo sa stalo stalo sa, fakt je to úplná volovina), pusti z hlavy a nerieš. Bola si deculo, decká masturbácia si vyskytuje dosť často a neni to nič mimoriadne. Choré je, ak z toho niekto ide robiť veľkú zlú vec, choré a zlé je, ak si to ideš teraz vyčítať, akokeby si výčitkami tomu nejak pomohla alebo zmenila to. Už to nezmeníš a výčitkami tomu ani nepomôžeš. Naopak, môžeš si "zarobiť" na problémy vo vzťahu, ak nedokážeš prijať sexualitu ako niečo normálne, ale budeš vidieť IBA TO, že je to nečisté a zlé. Nie, neni to zlé. Ak nechceš masturbovať teraz (lebo viera), tak nemusíš, máš slobodnú vôľu, viac rozumu (alebo menej, závisí od uhla pohľadu:), tak rob čo uznáš za vhodné. A nad tým, čo si robila v detstve sa len usmej a mávni rukov.

embryo

na masturbacii nie je nic zle a necudne... v skolkach je to pomerne bezne, kedze deti v tomto veku zacinaju objavovat svoje telo ;-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trapi ma svedomie- chcela by som pocut vas nazor - Fórum - ZDRAVIE.sk