Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

motivacia vydrzi len do obeda

Príspevok v téme: motivacia vydrzi len do obeda
Chloe37

Ahojte. Potrbujem poradit ako zvysit pevny volu. Nedary sa mi schudnut . Raz sa mi to uz posarilo ale pred pol rokom som sa stahovala a mala som okolo toho vela problemou takze som bola v velkom strese a pribrala som 5kg a od vtedy sa ich neviem zbavit . Ja viem chudnut iba dietou ne zdravou stravou ked sa rozhodnem ze zajtra rano idem na to. Rano sa tesim ze je to super ale motivacia vidrzi len do obeda a pom to uz nezvladnm. Ako si udrzat motivaciu?
PS: prepacte za chyby ale som americanka a na sk zijem len pol roka dakujem za vsvetky rady

Jfdvkjc

Neviem v akom zaprdenom meste byvas ty, ale ja byvam v londyne ;) a tiez mam iphone a nepridava mi pri pisani chybnu diakritiku, tak neviem asi ma nejaky fake cinsky iphone.. :D

Chloe37

Ľudia ja sa Vám smejem ste z nejakého zaprdeneho mesta v živote ste nevideli Američana a k tej gramatike v priatelovych komentároch : má iPhone takze mu to samo opravuje a niekedy sa nepodarí napísať to co chce. Takze ak potrebujete spochybňovat moju gramatiku tak prosím niekde inde ja som chcela počuť niekoho kto my dal nejakú schopnú radu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

motivacia vydrzi len do obeda - Fórum - ZDRAVIE.sk